Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Oğlunun Öldüğünü Görmek

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek ne demektir?

Selamün aleyküm. Rüyada oğlumun öldüğünü haber alıyorum. Rüyamda oğlumun bir balona takılıp sürünerek kanla öldüğünü söylüyorlar ama ben görmedim. Çünkü oğlum eski eşimde. Oğlumun mezarına gidiyorum, babasının ve benim fotoğrafım var. Mezarına kıyafetini koymuşlar, dokunuyorum cebinde sıcaklık geliyor “eli içinde hareketsiz kalmış” diyorum, ağlıyorum. Lütfen, ne olur hemen yanıt yazın rüyada erkek oğlunun ölmüş olduğunu görmek neye işaret eder?

Rüyada oğlunun öldüğünü görmekName: zeynep
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:korkulu
Subject:ölüm
Anahtar kelimeler:mezarlık

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Zeynep merhaba, öncelikle korkmamanız gerektiğini söylüyorum, kötü bir mesajı yok.

Rüyada oğlunun öldüğünü, rüyada oğlunun ölmüş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler. Böyle bir rüya görürseniz size bu düşünceleri oluşturan faktörleri derhal gözden geçirmelisiniz şeklinde tabir edilir.

Rüyada mezar görmek, insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir. Rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder. Bakınız mezar sayfası. Rüyada erkek çocuğun ölümü, erkek evladın ölmesi, erkek evladının öldüğünü görmek rüya yorumu da aynı şekildedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada hareketsizlik, hareketsiz olduğunu görmek uyanık hayatınızda duygularınızı hapsettiğini ifade eder. Bir şeyin hareket etmediğini, sabit durduğunu görmek ise bir tutum veya kararınızda çok katı olduğunuzu, kesinlikle esnemeyeceğini simgeler.

“Rüyada Oğlunun Öldüğünü Görmek” için 8 yanıt

Rüyada rahmetli eşini görmek
Bugün gündüz bir ara içim geçmiş, yaklaşık bir ay önce kaybettiğim eşimi ilk defa rüyamda gördüm. Toprağın üzerine serilmiş bir kilimin üzerinde uzanırken gördüm, gülüyordu, mutluydu yanında da yaşayan engelli oğlum uzanıyordu. Psikolojim çok bozuldu, lütfen bir an önce cevap verin, bu neye yorulur?

Rüyada ağabeyin oğlunun öldüğünü görmek
Rüyamda abimin oğlunu koşarken araba altında kalıp öldüğünü gördüm neye yorumlanır?

Rüyada erkek çocuğunun öldüğünü görmek
Merhaba şuan o korkunç rüyadan uyanmış olarak ve ağlayarak yazıyorum.
Rüyamda 1.5 yaşındaki oğlum ölüyordu, aslında başka birisi ölmüş olan babaannem diye biliyorum, birden bire oğlumu bir yatak üzerinde görüyorum, annem emzirmeye çalışıyor “Allah korusun bir tarafı soğumuş” falan diyor, ben önce algılayamıyorum ama sonra ağlıyorum, yanıyor içim hala ama o sırada annem emzirmeye çalışıyor, sonra bir uyandım oğlum yanımda, eşimi de uyandırdım, ağlıyorum hala, içimi rahatlatın, bu ne gösterir? cevap bekliyorum lütfen.

Seha merhaba,
İçinizi rahat tutun, rüyanız kötü bir mesaj vermiyor. Rüyada oğlunun öldüğünü görmek, gerçek yaşamınızda çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler.

Rüyamda sahilde 2 yasindaki oğlumu bir anlık dalginlikla kaybediyorum. sonra bir bakıyorum oğlum denizin üzerinde yüzüstü hareketsiz duruyor, biri oğlumu denizden çıkarıyor ama hala hareketsiz, alıyorum kucağıma başlıyorum ağlamaya, çok etkilendim uyuyamiyorum, lütfen yorumlayin.

Sevgili Nurcan,
Gördüğün rüya gerçekten çok etkileyici, Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın. Bende bir zamanlar sık sık bu rüyanın havuzda geçenini görmüştüm. Neyse ki anlamı göründüğü kadar kötü değil. Rüyanız şu anda gerçek hayatınızda bir iç hesaplaşma ya da bir vicdan muhasebesi yaşamakta olduğunuzu ve bu yüzden ciddi bir zihinsel yorgunluk dönemi geçirdiğinizi simgelerken, bu yorgunluk sebebiyle oğlunuz hakkında kaygılarınızın arttığını temsil etmektedir.
Unutmayın bir annenin (veya babanın) evladı hakkında kaygı duyması ebeveyn olmanın şartıdır ancak makul seviyede olması şartıyla. Bu kaygılar günlük yaşamı olumsuz etkilemeye başlarsa buna sebebi tespit edilip, sorun çözülmelidir.
Daha az endişeli günler dilerim.

Ayni ruya icinde gorduklerimi siralamak gerekirse bi fare goruyorum ablamlardayim oyuncak desen degil gercek desen degil daha sonra ordan evime geciyorum bana uc aylik oglumun olum haberi geliyo hastaneye kosuyorum buyuk oglumun olum haberini aliyorum hataneye gider gitmez buyuk oglumu soruyorum bana tekrar oldu diyorlar ama kurtaj yapildini o sebepten oldunu boyle bir vakanin oncedende oldunu soyluyorlar cok kafam karisik yardim edin nolur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir