Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Oğlunun Ölümünü Görmek

Rüyada oğlunun ölümünü görmek neye işaret eder?

Rüyamda 5 yaşındaki oğluma birisi (zannediyorum anne annesi) bir şeyler yediriyor / içiriyor, ben de bunun oğluma zararlı olacağını hissediyorum ama söyleyemiyorum.

Oğlum yediği / içtiği şey neticesinde kollarımda yavaş yavaş ölüyor ve ben sürekli ağlıyorum. Rüyada oğlunun öldüğünü görmek neye yorumlanır? Cevabınız için şimdiden çok teşekkürler

Rüyada oğlunun ölümünü görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya kesinlikle kötü mesaj vermemektedir. Rahat olun. Akan kan görülmediği sürece ölüm rüyaları iyi mesaj verir. Rüyanız oğlunuza çok fazla bağlı, onu çok çok seven biri olduğunuzu ve gerçek yaşamınızda onunla ilgili derin endişeler taşıdığınızı ifade etmektedir. Bu endişeler sağlık, eğitim, gelecek korkuları olabilir. Çocuğunuza başkaları bakıyor ise böyle bir rüya görmeniz çok daha normaldir.

Büyüklerin çocukları hakkında bu tür endişeler taşıması yaşamın bir gereğidir ve zaten olmalıdır. Ancak sizi gereğinden fazla endişelendiren bir konu varsa onun üzerine gidip endişelerinizi makul bir düzeye getirmelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Oğlunun Ölümünü Görmek” için 3 yanıt

Rüyada erkek evladı olduğunu ve onun öldüğünü görmek
Selam ben bekar bir erkeğim ve çocuğum yok, fakat rüyamda bir erkek çocuğum var, adı Yakup. O çocuk rüyamda annesiyle birlikte vefat ediyor. Ben çok üzülüyorum, üzülmekle birlikte sanki oğlumu görüyorum ama oğlum herkese görünmez bir ben hissedebiliyorum orada olduğunu. Bir süre bağrıma basıp konuştuktan sonra “ben gidiyorum baba” deyip gidiyor. “Gitme” diye yakarsam da gidiyor ve uyanıyorum. Acaba ne anlama geliyor böyle bir rüya? Teşekkürler, saygılar, Önder.

Rüyada oğlunun trafik kazası geçirdiğini görmek
Rüyamda oğlumu trafik kazası geçirmiş, kanlar içinde gördüm, yerde yatıyordu, bende ağlıyordum, lütfen yorum, bu ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir