Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Oğlunun Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada oğlunun saçının dökülmesi neye işarettir?

Yaşım 25, evliyim, güvenlik görevlisiyim ve su an işsizim, iş aramaktayım fakat kaynanamdan dolayı gidip görüşemiyorum, hastalığını bahane ediyor ruhsal durumum altüst olmuş durumda.

Rüyamda ailemin yanındayım, babam var, oğlum 3.5 yaşında, babamın kucağından alıyorum, saçlarını severken ensesinin biraz daha üst kısmında saçlarının yaklaşık kavanoz kapağı kadar kısmının dökülmüş olduğunu görüyorum. Babam fark ettiğini ama ben üzülmeyeyim diye söylemediğini belirtiyor. Doktora götürelim diyorum uyanıyorum. Bu rüya neye yorumlanır, teşekkür ederim.

Rüyada oğlunun saçının döküldüğünü görmek tabiri

Değerli okurum, Allah yardımcınız olsun, şu anda genel olarak herkes büyük sıkıntılar yaşıyor ve inanın bu sıkıntılar insanların rüyalarına yansıyor. Tecrübelerimle eminim ki ekonominin iyi olduğu zamanlarda en çok görülen rüyalar; araba, tatil, eski sevgili, cep telefonu vb olmasına karşılık kriz dönemlerinde; deprem, kaza, ölüm, tsunami, saç dökülmesi, diş çıkması daha yaygın görülmektedir.

Lütfen ilk önce rüyada oğlunu görmek ve baba rüya tabiri sayfalarını inceleyin. Rüyanın ana teması 3,5 yaşındaki oğlunun saçının bir kısmının döküldüğünü görmendir ki bu durum rüyada saç görmek sayfasında anlatıldığı gibi oğlun hakkında endişeler taşıdığını, babanın da benzer endişeleri paylaştığını anlatmaktadır. Bir anne olarak bu kriz döneminde bu endişeleri yaşamanız gayet doğaldır ve anne olmanın gereğidir. Ancak bunların yaşamınızı olumsuz etkileyip, sizi karamsarlığa sürüklemesine izin vermemeli, tam tersine pozitif düşünüp, dua sabır ve gayretle bu durumdan çıkacağınıza inanıp, çıkmalısınız ve çıkacaksınız. Hayırlı günler dilerim.

“Rüyada Oğlunun Saçının Döküldüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyada oğlunu görmek, rüyada saç dökülmesi, birinini saçlarının döküldüğünü görmek konulardan rüyalarınızı ve rüyanın sonuçlarını lütfen paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir