Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oğlunun Yüzünü Süt İle Yıkamak

Rüyada oğlunun yüzünü süt ile yıkadığını görmek ne demek?

Rüyamda oğlumu emzirmek istiyorum, ancak emmiyor, sütüm göğsümden akıyor, bende ziyan olmasın deyip avucumun içine topluyorum, sonrada oğlumun yüzünü kendi sütüm ile yıkıyorum. Çok büyük bir maddi sıkıntı içindeyiz acaba buna bağlı bir sıkıntımızın gideceği anlamına mı geliyor? yorumlarsanız sevinirim. Rüyanın unsurları: oğlunu emzirmek, göğsünden süt aktığını görmek.

Rüyada oğlunun yüzünü sütle yıkamak tabiri

Merhaba. Rüyada emzirmek , bebek emzirmek, çocuk emzirmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Sizin oğlunuzu emzirmek isteyip emzirmemeniz ya da emzirememeniz, olaylara halen objektif, tüm yönleriyle bakmayı başaramadığınızı göstermektedir. Memelerinden süt aktığını görmek zengin olmaya veya maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bekar bayanlar için evlenmeye işarettir.

Bana göre rüyanız çok önemli mesajlar vermektedir. Bir sınavdan geçmekte olabilirsiniz, şükretmeyi daha kötü durumları unutmamak gerekebilir. Sonuç olarak rüyanız hayırlı gelişmeleri simgelemektedir.

“Rüyada Oğlunun Yüzünü Süt İle Yıkamak” için 3 yanıt

rüyamda 4 yaşımdaki oğlumu emziriyordum oda emiyordu. bir yandanda o kadar çok sütüm vardı ki emmeyi bıraktığı arada sağa sola fışkırıyordu. birde rüyanın görme saatinin önemi var mı ben bu rüyayı sabah gördüm yorumlarınız için tşk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir