Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Rüyada öğrenci yurdu görmek neye işarettir?

Rüyamda sevdiğim kisiyle öğrenci yurdu gibi bir yerdeydik, odalarımızın kapıları karşı karşıyaydı. Ben onun yanına gittim bir süre şakalaşıp güldük sonra ben uyuya kaldım.

Sag tarafima yatmistim ve ona sarilmistim. Uyuyordum ama onun ne dedigini duyuyordum. Sonra uyudun mu saka yapiyosun demi? Dedigini duyunca kalktim ve odama gectim. Odama gectigimde cuzdanim cantamin disindaydi acip baktigimda ise erkek kardesimin verdigi paramin haricinde sevdigim adam cuzdanima 250 300 lira arasi para koymustu. Bende gulumseyip beni sahipleniyor dedigimi hatirliyorum. Ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler.

Rüyada öğrenci yurdu görmek yorumu

Rüyada öğrenci yurdu görmek, bilgi ve eğitim üzerinde yer temsil eder. Bu rüya aynı zamanda kendi kendine yetebilmek veya mali güvenliği ifade etmektedir. Rüyada öğrenci yurdunda kalmak, biraz daha temkinli ve dikkatli harcama yapmanız gerektiğini ve mali konularda akıllı olmak gerektiğini gösterir.

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek sizin kendinizle barışık, mutlu bir insan olduğunuzu simgelerken rüyada geçen para konusunu rüyada para görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek” için 4 yanıt

Merhaba. Ben lise son sınıf öğrencisiyim. Rüyamda okulumdaydım ve okulumda siyasi bir eylem vardı. Silahlı çatışma falan yoktu, sadece karşıt görüşlü gruplar pankart açıp slogan atıyorlardı. Ben onlara katılmıyordum, sadece ortada duruyordum. Çok kısa bir rüyaydı. Anlamı nedir acaba? Şimdiden teşekkürler. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Ayşeyaren selam,
Görülen her rüyadan bir mesaj beklemek, bir anlam taşıdığını düşünmek doğru değildir. Bir ateş çemberinden geçtiğimiz bu günlerde bir öğrencinin böyle bir rüya görmesi büyük ihtimalle günlük yaşamda karşılaşılan olayların uykudaki yansımasıdır.
Bu rüyanın mutlaka bir anlam taşıdığına inanıyorsanız o zaman gerçek hayatınızda yolunuzu çizmek için bazı kararların arefesinde olduğunuzu simgelediği söylenebilir.

Yurt odasında yılan
Ben bekarım, öğrenciyim. Rüyamda bir yurt odasında hiç daha önce tanımadığım bir kız gördüm, benim arkadaşımmış ve onunla sohbet ediyormuşuz, kızın iki tane beyaz ve turuncu çizgileri olan ince uzun yılanı varmış ve yılanlarını bana tanıtıyor, korkmamam için anlatıyormuş, o sırada bir yılanı benim oturduğum yerden çıkıyor altımdan geçmeye çalışıyor ve ben endişeleniyorum. 18 yaşındayım.

Selver merhaba, rüyada yurt görmek sayfada anlatılmıştır. Yılan hakkında bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını inceleyip, oradaki bilgiler ve şu anki ruh halinizi bir arada değerlendirip mesajı tespit etmeye çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir