Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Öğrenci Yurdunda Köpek Görmek

Rüyada öğrenci yurdu içinde köpek görmek nedir?

Hayrolur inşallah. Rüyamda dershanede dersteydim. sınıftan 1 kız arkadaşım hocama yatsı ezanının ne zaman okunacağını soruyordu, hocamız saatine bakıp 10 dk var demişti. Güya ben de akşam namazını kılmamıştım (vakit gelince öğle namazını dershanede kılmaya çalışırım). Bir telaşla çantamı alıp dershanenin yurduna çıkıp abdest almak istedim. Yurt katına çıktım ve o katın koridoru loştu, etraf pek görünmüyordu, biran at nalının çıkardıgı sesleri duydum. Meğer koridorda köpek varmış ve koşuyormuş, şaşırıyorum.

Yurda giriyorum ve oradaki kızlara ‘ dershanede köpeğin ne işi var’ diyorum onlar da beni teyit ediyorlar “evet biz de gördük çok ilginç” gibisinden.

Köpek yurda geliyor ve benden önce lavaboya gidiyor, köpek oraya girince abdest alamıyorum korkuyorum, “biraz da köpek girdi pislendi orası düsüncesine” giriyorum ve vaktim git gide daralınca köpeğin beni oyaladıgını, abdest almamı engelledigini düsünüyorum ve köpeğin; o kılığa girmiş şeytan olduğunu düşünüyorum ve ona; “şeytan bu şeytan” diyorum, zaten kendisi de kapkara çirkin bir köpekti.

Derken köpek yine yurdun içinde kapalı bir bayanın yanına gidiyor, meğer o bayan köpeğin sahibiymiş. Köpek sahibinin yanına gidince uzunca boylu oluyor ve o kara çirkin tüyleri bir anda yok oluyor, vücudu yine köpek silüetinde ama yüzü nur gibi bir insan yüzü oluyor. Şaşırıyorum o bayana ‘ aa bu köpek sizin miydi?’ deyip, köpeği seviyorum.

Sonra o bayan, ben ve köpek o kattan aşağı iniyoruz, bu arada ben köpeği severek iniyorum. Sonra köpek kıpraşmaya başlıyor, yanlış bir şey yapar da elimi ısırır diye korkuyorum. Keza ısırmak üzereyken de uyanıyorum. Böyle çok tuhaftı. bu rüyayı bu sabah gördüm. yorumunuzu merakla bekliyorum hayırlıdır inşallah. Hilal tarafından 02.03.2013 / 00:36 tarihinde gönderilmiş

Rüyada öğrenci yurdunda köpek görmek yorumu

Hilal Merhaba, gördüğün rüya hakkında çok önemli mesajlar vermekte, kişisel gelişimini tamamlamadan ya da olayların tüm yönlerini tam olarak kavramadan, emin olmadan çok önemli konularda karar vermemen gerektiğini işaret etmekte, özellikle arkadaş seçiminde iyi insanlar ile arkadaşlık yapmanın önemine dikkat çekmektedir. Rüyanın unsurları: dershane, yatsı ezanı, akşam namazı, abdest almak, kapalı bayan, insan yüzü. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öğrenci Yurdunda Köpek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada köpek ısırması ve kanaması
Rüyamda 5 metre kadar uzağımda olan sarı, kahve renkli çirkin bir köpek bana dişlerini gösterip hırlayarak ona hiç bir şey yapmadığım halde gelip elimin sağ işaret parmağımı ısırdı ve parmağım kanadı, ben acı duymadım ama rüyamda parmağım kanamış mı diyerek parmağıma bakmaya cesaret edemedim.

Nazan selam, Rüyanız, reel hayatta kısa sürede atlatacağın bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz manası taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir