Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Öğrenci Yurdunda Açık Büfe Görmek

Rüyada öğrenci yurdunda açık büfe görmek neye işaret eder?

Rüyada öğrenci yurdunda kaldığımı ve orada açık büfe yemek gördüm. Ben 21 yaşında üniversite öğrencisiyim, derslerimle ve kaldığım evle ilgili sorunlarım var. Rüyamda bir öğrenci yurdunda kalıyorum ( gerçek öğrenci arkadaşlarımla evde oturuyorum ), ucu bucağı olmayan bir açık büfe gördüm ne ararsanız var. Büfeden tabağımı dolduruyorum, bir bakıyorum tabak yok, bütün rüyam boyunca bu böyle gitti sonunda da tabakla içinde yemek artıkları ile birden önüme geldi, en son doldurduğum tabağı yiyebildim sonunda.

Lütfen söyler misiniz öğrenci yurdu görmek, açık büfeden yemek yemek ( belkide yiyememek ) ne demek. Teşekkür ederim

Rüyada öğrenci yurdunda açık büfe görmek nasıl yorumlanır?

Bu güzel ve derin anlamlı rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyada açık büfe bir yemeğe katılmak, açık büfe yemek görmek iş ve sosyal ilişkilerinizde başarılı biri olduğunuzu simgeler. Rüyanız; sahip olduğunuz üstün meziyetlere, çalışkanlığına, emeklerinize karşılık sıkıntı içinde olduğunuzu ve istediğiniz kimi şeylere kavuşamadığını işaret etmektedir. Ancak sakın vazgeçmeyin sonunda emeklerinizin karşılığını mutlaka alacaksınız manası taşımaktadır.

“Rüyada Öğrenci Yurdunda Açık Büfe Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, calisan bekar bayanim, 10 yildir birlikteliğim var, iki ay önce bana kızdı ve ne yapsamda hiç haber alamadım açmıyor, aramıyor konuşmuyor. Rüyamda bugün onu aradım, hemen telefonu acti “konuşmanız lazım” dedim “dokuz buçuk arabasına binip geleceğim” dedi, çok heycanlandim yürüyordum bir binanın önünden geçtim, bembeyaz koca bir bina erkek öğrenci yurduymus ve uyandım, yorumunuz bekliyorum saygılar.

Aslıhan merhaba, gördüğün rüya insanın gerçek hayatında kafasını fazlaca taktığı bir konunun uykudaki yansımasını gösteren birinci tür bir rüyaya benzemektedir ve bu rüyalar bir mesaj vermezler. Rüya çeşitleri sayfasında bu konuda bilgi bulabilirsiniz. Umarım her şey gönlünüze göre gelişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir