Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Öğretmen Masası Görmek

Rüyada öğretmen masası neye delalet eder?

İyi günler. Bugün rüyamda mezun olduğum ilkokuldaydım. Okuldan içeri bir sınıfa girdim ve öğretmen masasına oturdum ama sınıfta hiç kimse yoktu. Sonra koridora baktım orası da boştu.
Atama bekleyen bır öğretmenim ( şu aralar sürekli okul ve koridor görüyorum) yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

Rüyada öğretmen masası görmek nasıl yorumlanır?

Hocam merhaba, gördüğünüz rüya sanki gerçek hayatınızda kafanızı taktığınız bir konunun uykudaki yansımasına benziyor. Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir.

Rüyada öğretmen masası görmek, öğretmen sırası görülmesi rehberlik, bilgi, öğrenme anlamlarını simgeler. Öğretmen masasında oturmak, oturduğunu görmek geçmiş tecrübeleri ifade eder. Masada kendi öğretmenini görmek öğrenmeniz gereken daha çok şey olduğuna işarettir.

Rüyada koridor görmek ruhsal aydınlamayı ve duygusal gelişimi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada masa görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öğretmen Masası Görmek” için 3 yanıt

Türkçe öğretmenini görmek
Ben rüyamda Türkçe ögretmenimi büyük bir sınıfta duvarları beyaz öğretmen masasında otururken gördüm ve yanına gittim bir şeyler dedim oda bir şeyler dedi hatırlamıyorum bu kadar. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku ve endişe.

Nazlı selam. Rüyanda öğretmenini görmek gerçek hayatınızda yeni bir yol arayışınızı ya da kendinize örnek olacak birini aradığınızı simgeler.

Ruyamda mezun oldugum okuldayim sinifta cantam kayboluyo herkes siranin altina baksin diyorum ve bakiyolar hic bi yerde yok sonra arkami donuyorum ki ogretmen masasinda cantam.meger ben ogretmen olmusum sinifa yoklama aliyorum bu arada atanmak icin sinava giricem insallahm yorumlarsaniz cok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir