Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Öğretmen Öldürmek

Rüyada öğretmenini öldürdüğünü görmek neye çıkar?

Rüyamda lisede öğrenim gördüğüm bina üniversite binası olmuş ve ben orada sınava gireceğim. Normalde üniversitede olan tanıdığım iki hoca var, biri genç bayan (kendisi gerçek hayatta ben dahil herkesin nefret ettiği takıntılı ters bir tip, aynı zamanda kaldığım dersin hocalarından biri) birisi ise yaşlı bir erkek hoca (daha önce kansere yakalandığını duydum ; akıbetini bilmiyorum uzun süredir görmedim). Her neyse onlar sınavda gözetmen olmamalı, olurlarsa başarılı olamam düşüncesiyle erkek hocanın oturduğu odaya gidiyorum onu silahla ateş ederek öldürüyorum ve kadın hocayı alıp onun olduğu odaya götürüp kilitliyorum, kendimce alıkoyuyorum.

Kadın hoca ölüyü görünce bana bağırıyor “ne yaptın sen” diye. Ben de bir yandan pişman oluyorum kendime kızıyorum değer miydi diye bir yandan kadının yaptıklarını hatırlayınca beni buna onlar mecbur etti diye düşünüyorum. Sınava girip girmediğimi hatırlamıyorum. Kadın hoca tahminimden erken kendi çabalarıyla özgürlüğüne kavuşup benim hocayı öldürdüğümü koridora duyuruyor. Bense bir yandan pişman bir yandan perişan şekilde kamera kayıtlarını nasıl yok eder nasıl polislerden ve diğer insanlardan kaçarım diye düşünürken sıkıntıyla uyandım. Rüyamda kendimle o kadar boğuştum ki etrafımızda ben ve hocalar dışında bi insan varsa da farkında değildim. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci,

Rüyada öğretmen öldürmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında seni fazlasıyla öfkelendiren bazı şeyler yaşadığını ve bunların insanlara olan güvenin kaybetmene yol açtığını ve kendine örnek alacak ya da sana rehberlik edecek birinin yokluğunu hissettiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Öğretmen Öldürmek” için 2 yanıt

Rüyamda sürekli korkunç kişileri görüyorum mesela bir defasında tanımadığım bir öğretmen tarafından saldırıya uğruyordum okulda ve onu öldürüyordum daha sonra onu 4. kattan atıyordum yorumlarsanız sevinirim hocam.

Hocam bazı kişiler eğer uyuduğunuzda sağ tarafınızdan uyursanız iyi rüyalar görürsünüz , eğer sol tarafta uyursanız kötü kabuslar görebileceğimizi söylüyor ne kadar doğru acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir