Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Öğretmenin Çocuklarını Görmek

Rüyada öğretmenin çocuklarını görmek neye işaret eder?

İlkokuldayken okulda bir öğretmen vardı, o adamın şimdi 2 tane erkek çocuğu var, biri okula gitmiyor sanırım, diğeri de ilkokul çağında. O iki kardeşi çok seviyorum ben ama tanışmıyoruz, fotoğraflardan gördüm sadece. Rüyamda bu iki kardeşi görüyorum, Enez’e gitmişiz ama hiç Enez gibi değildi orası. Çocukların anne babası yok, gelmemiş. Kumsalda deniz kenarındayız, güneş artık batmak üzere, turuncu sarı bir gökyüzü ve kara bulutlar var. O iki kardeşle beraber kumda uzanıyorum, ikisi de çok güzel çocuklar, içimden hayranlık besliyorum ne güzel diyorum, büyüğünün gözleri yeşil renk ve büyük.

Onları hayranlıkla izlerken içimden denize girmek geliyor, “ben denize gireceğim” diyorum, büyük olan “hayır girme” diyor, “bak hava kararıyor artık, tehlikeli, kumlar kayar ayağının altından” diyor. Suya bakıyorum, hafif çalkantılı gibi, kıyıya hafif vuruşları var, “canım çok istiyor ama” diyorum, “hayır girme leila, yarın girersin, bak annenlere girmeyeceğim dedin” diyor bana. Ben de içimde kalmış bir şekilde “tamam” diyorum.

Ondan sonra onlar İstanbul’a annelerinin yanına gelmek istiyorlar. Benim bir işim çıkıyor onlara göz kulak olamıyorum. Otobüse bindiriyorum. Daha sonra annesinden telefon geliyor bana “neredeler, gelmediler” diye, “ben onları uğurladım nasıl gelmezler” diyorum, “gelmediler” diyor, “başlarına bir şey geldi kesin” diyor. Ben o anda kendimi çok suçlu hissediyorum ve o ikisi için çok üzülüyorum. Gözümün önüne kumsalda uzandığımız zaman geliyor. NerEdesiniz diye geçiriyorum içimden.
21, Kadın, Bekar, Öğrenci, üzüntülü, sıkıntılı

Rüyada öğretmenin çocuklarını görmek neye işaret eder?

Rüyadaki unsurlara tek tek bakılırsa bir anlam bulmak zor ancak rüyanın tamamına genel bakılırsa gördüğün rüyanın reel hayatında bir iç sıkıntı içinde olduğun, kimi iç muhasebe ya da çatışmalar yaşadığın belki de bir takım pişmanlıklar içinde olduğunu ancak bunlara karşılık aynı zamanda karşında bir çok fırsat olduğunu işaret ettiği söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öğretmenin Çocuklarını Görmek” için 3 yanıt

Öğretmen olmak
Rüyamda öğretmendim, okulu öğrencileri öğretmenleri gördüm ama öğretmenler bana konuşmuyorlardı

Hüseyin selam, rüyada öğretmen olduğunu görmek sizin bilgi ve deneyimlerinizi başkaları ile paylaşmaya, onlara yol göstermeye, rehberlik etmeye hazır olduğunuzu gösterirken öğretmenlerin seninle konuşmaması senin bu iyi yönlerinin başkaları tarafından anlaşılamadığını göstermektedir.

Sürekli rüyamda bir çocuğa araba çarpıyor ve okuldaki en sevdiğim hocalardan birine götürüyorum ve sonra bir anda kendimi yemek yerken buluyorum açıklaması ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir