Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Öğretmenini Görmek

Rüyada öğretmenlerini görmek neye çıkar?

Merhabalar, son günlerde tuhaf rüyalar görüyorum, özellikle de öğretmenlerimi görüyorum rüyalarımda. Bu gördüğüm rüya beni çok etkilemişti yardımcı olursanız sevinirim. Rüyamda okula gidiyordum, sınıfa girdiğimde herkes konuşurken çok sevdiğim bir öğretmenimin bacağının kırıldığını duyuyordum. Evine gidip ona geçmiş olsun diyecektim. Normalde dükkanlar olan yerde bir kaç tuhaf ev vardı. Evlerin kendileri kadar balkonları vardı ve tek katlıydı. Evlerden birinde öğretmenimin balkonda oturduğunu gördüm, onun yanına girdim.

Oturup konuşuyorduk, sınıftan bir arkadaşımın kucağında bebekle çıktığını gördüm. Şaşırıp ”Bu bebek kimin?” diye sordum, ”Öğretmenin” dedi. Ardından öğretmenim bana ”Karım gideli 35 dakika oldu, endişeleniyorum, markete bir bakıp gelsene” diyordu. ”Peki hocam” deyip, markete gidiyordum. Markette sadece kasiyer ve diz çöküp oturmuş bir kadın vardı. Kadın raftaki keklere bakıyor ve hiç kıpırdamıyordu. Defalarca kez seslenmiştim, dürtmüştüm ama hiçbir tepki alamamıştım.

Rüyada öğretmenini görmek tabiri

Değerli okurum, rüyalarınıza sağlıklı açıklama yapılabilmesi için hakkınızda bilgi vermeniz gereklidir, aksi takdirde sadece genel bilgiler verilebilir. Ancak hemen söylemeliyim ki rüyanın ilk bölümü gayet güzel şeyler söylüyor.  Rüyasında okula gittiğini görmek rüya sahibinin gerçek hayatta bazı hareketlerinin hatalı olduğuna işaret eder. Rüyada öğretmenini görmek rüyayı gören kişinin kendini geliştirmek, yeni ufuklara açılmak için önüne büyük fırsatlar çıkacağını gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatta bir çok şaşırtıcı olayla karşılaşacağını ancak elde edeceğin gelişim sonucu tüm bunları doğru analiz edip, doğruyu bulacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir