Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Öğretmeniyle Dertleşmek

Rüyada öğretmeniyle dertleşmek neyi gösterir?

Üzerinden zaman geçse de unutamadığım rüyalardan biridir. Okul gibi bir yerdeyiz. Arkadaşlarım var, sırada oturuyoruz. Yeni bir öğretmen gelmiş. Ama deli gibi bir şey. Ruh hali psikolojisi iyi değil. Diğer arkadaşlarım gülüyor. Bende ise bir acıma ve yardım etme isteği oluşuyor. Derken hocayla dışarı çıkıyoruz. Biraz dertleşiyoruz. Okul gibi olan yerin bahçesi bildiğiniz sihirli bahçe gibi. Yeşillikler içinde, büyük irice taşlarla yapılmış bir duvarı. Orta çağ masallarını andırıyor.

İri kaya parçalarının arasında yeşil, kırmızı parlayan taşlar var. Hocayla dertleşirken sanki her insanın taşı varmış gibi elini avuçlarımın arasına alıyorum ve kırmızı taşı yeşile çeviriyorum. Bir anda hocanın ruh hali düzeliyor. O delice tavırları gidiyor. Bana teşekkür ediyor. Sınıf dediğimiz yere dönüyor.

Bense kaya yapımı merdivenleri çıkıyorum. Ellerimi iki yana hafiften kaldırıp kırmızı taşları yeşile döndürüyorum. Garip ama çok etkisinde kaldım. Ve bir kaç kezde gördüm. Yorumunu yaparsanız çok sevinirim çünkü çok merak ediyorum ne anlama geldiğini. Şimdiden teşekkürler. Üye adım : merwe

Rüyada öğretmeniyle dertleşmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz şefkat, yardım severlik gibi yüce değerleri simgelemekte ve içinizdeki manevi güç ile yaşamınız boyunca tüm tehlikeler, kötülüklerden ( kırmızı taşı yeşile çevirmeniz ) uzak duracağınızı ve çevrenizi de koruyacağınızı işaret etmektedir. Rüyada eski öğretmeni görmek , sizin kimi tavsiyelere, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada öğretmen görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öğretmeniyle Dertleşmek” için bir yanıt

Ben 8 aylık evli 21 yasında bir bayanım. Zaman zaman rüyamda eski ilkokul öğretmenimle duygusal manada ilişkim olduğunu görüyorum, kendisi evli ve diyaliz hastası, gerçekten sevdiğim onunda beni sevdiğinden emin olduğum bir öğretmenimdir kendisi. Sürekli bu şekilde görmek ne anlama geliyor, cevaplarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir