Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Öğretmenler Günü

Rüyada öğretmenler günü görmek nedir?

Merhabalar.  Bu akşam gördüğüm bir rüya beni çok mutlu etti ama uyanıp gerçek hayatın farkına vardığımda sevincimin yerini üzüntü aldı. 2 ay önce sevgilimden ayrıldım. Uzun süre her şeyimi paylaştığım bir dostumdu aynı zamanda. Geçirilen süreyle birbirimize farklı anlamlar yükledik ve sevgili olmaya karar vermiştik. Ama olmadı yapamadık ayrıldık. Şimdi dostumu da kaybetmiş bir insanım. 2 aydır etkisini üzerimden atamadım. Beni en çok kahreden sevgilimden mi ayrılmak yoksa dostumdan mı ayrılmış olmak henüz onun bile farkına varamadım. Ortak arkadaşlarla konuştuğumda ise benden hiç bahsetmediğini bu konuyla ilgili hiç bir ortak dostumuza bi şeyler anlatmadığını öğrendim. Bu beni daha çok üzüyor.  Sonuç şu ki 2 aydır aklımdan çıkmıyor. Hala çok değerli hala mükemmel bir insan benim gözümde.

Rüyaya gelecek olursak, arkadaşlarla beraber öğretmenler günü için (ikimizde öğretmeniz bu arada) benim sınıfıma geliyorlar, kutlamak için, en sonda da eski sevgilim geliyor.  Yüzünde tatlı bir gülümsemeyle. Hediyesini veriyor bana. Benimle fiziksel temas kuracakken ben elimi çekip dokunmasını istemediğimi belirten hareketler yapıyorum kaba bir şekilde. Niye öyle bir şey yapıyorum bende bilmiyorum.

Sonra tekrar gülümseyip kapıya doğru yöneliyor. Arkasından ona doğru hareketleniyorum. Kapı eşiğinden aynı tatlı gülümsemeyle bana bir bakış atıp ortadan kayboluyor. Hediyeyi açamadan uyanıyorum. Sonrasında berbat hissediyorum kendimi reel hayatta. Nedir bu bir mesaj mı? Bir şeyler mi yapmam gerekiyor? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Anahtar kelimeler; eski sevgili, öğretmenler günü

Rüyada öğretmenler günü görmek yorumu

Rüyada eski sevgilinin ziyaret ettiğini görmek, Eski sevgilinizin sizi ziyaret ettiğini görmeniz, ziyaretin maksadı ile birlikte değerlendirilir. Bu doğum günü kutlaması, terfi etme kutlaması, yeni iş kurma ya da işe başlama tebriği ise o zaman rüyanın manası geçmişten ders alarak hayatınızda oldukça güzel bir çizgi yakaladığınızı ve önünün aydınlık olduğuna yorumlanır. Rüyada eski sevgilinin öğretmenler gününüzü kutlamak için sizi ziyaret etmiş olması iyi bir rüyadır ve güzel gelişmeleri işaret etmektedir. Bakınız eski sevgiliyi görmek sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öğretmenler Günü” için 2 yanıt

Sevdiği öğretmenini görmek
18 yaşındayım, yaklaşık 4 aylık bir ilişkim var, adım da Elif bu arada. Lise sondayım, bu sene okulumu değiştirmiştim ben, sene başında ve eski okulumdaki çok sevdiğim erkek edebiyat öğretmenimi gördüm rüyamda. Ama kendisi benden hoşlanıyordu. Beni o eski okulumum bahçesinde buluyordu, baya şakalaşarak gülüşerek sohbet ediyorduk, derslerden falan bahsediyorduk. Sonra beni çıkışta okuldan alıyordu ve çok yüksek bir yokuştan geçerek yürüyorduk, baya geziyorduk, sırtımda çantam falan vardı, onun da üzerinde beyaz bir gömlek. Öyle yürürken yürürken benden hoşlandığını söyledi ve öptü beni ama ben onun evli olduğunu ve böyle bir şeyin olamayacağını söyledim ve sonra da uyandım. ޞimdiden yorumlayacağınız için teşekkür ederim, iyi günler.

Elif merhaba, görmüş olduğun rüya tam bir gençlik rüyası olup bundan bir anlam çıkarmaya uğraşmak anlamsızdır. Öte yandan öğretmenle aşk yaşamak çok tehlikelidir, biliyorsunuz arada bir sapık öğretmenler çıkıyor ve genç kızların intihar etmesine yol açıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir