Rüyada Oje Görmek

Rüyada oje görmek ne demektir?

Rüyada oje görmekBugün rüyamda kendimi hüngür hüngür ağlarken buldum, kapı açıldı ve içeriye eski erkek arkadaşım girdi, ona sıkı sıkı sarıldım, oda bana sarıldı, sonra elini tutmak için uzandığımda ellerini benden sakladı, hatta elini tutmamam için elime vurduğu sırada tırnaklarında pembe oje olduğunu gördüm, bunlar ne ifade ediyor açıklar mısınız lütfen?

Rüyada oje görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada oje görmek insanın iç dünyası ilgili mesajlar verir. Örneğin kırmızı oje kişinin kendini canlı hissettiğini gösterirken, pembe oje güçlü bir hayal gücüne sahip olduğunu, şeffaf oje ise korumacı tarafının geliştiğini simgeler.

Rüyada oje sürdüğünü görmek, rüyada oje sürmek süslenmeyi çok sevdiğinize, fakat etrafınızdaki insanların hoşuna gitmediğine işaret eder. Rüyada mavi, yeşil, mor, siyah ya da diğer geleneksel olmayan oje rengi görmek sizin özgür ruhunuzu temsil eder, sizin benzersizlik duygularınızı anlatır. Erkeğin oje sürmesi ise rüyanızda gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile açıklanır ve onun sizin hakkınızdaki duygu ve düşünceleri hakkında bilgi verir. Sizin eski erkek arkadaşın ellerinde pembe oje görmüş olmanız, onun zaten sizin hakkınızda hayali şeyler düşündüğünü ( gelip -geçici heves gibi ) simgeler. Ölünün oje sürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında kendisine büyük yardımı dokunacak bir şeyi gözden kaçırdığına delalet eder.

Renklerine göre ojelerin tabiri

Rüyada beyaz oje görmek veya beyaz oje kullanmak saflık ve mükemmellik sembolü olup kişinin yaşamı boyunca barış ve huzur içinde yaşayacağına alamet eder. Siyah oje görmek veya siyah oje sürmek bilinmeyen sembolü olup kişinin bazı tehlikeli, gizemli, karanlık durumlara karşı uyanık olmasını tavsiye eder. Bu rüya aynı zamanda sevgi eksikliğini gösterebilir. Bej renkli oje görmek, bej oje sürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin sadelikten hoşlanan bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Mavi oje görmek veya kullanmak gören kişinin doğru, bilge, sevdiğine bağlı ve sadık olduğunu ve açık fikirli olduğunu gösteri, yaşamı boyunca huzur içinde olacağını ifade eder. Kahverengi oje çok ender görülür ve kişinin mükemmelci karakterinin çoğu zaman onu zor durumlarda bıraktığını anlatır. Bordo oje zenginliğe, başarıya ve refaha delalet eder, kişinin güçlü bir yaşam süreceğini temsil eder. Fuşya oje rüya sahibini güçlü bir maneviyata sahip olduğunu gösterirken aynı zamanda duygusal olarak istikrarlı bir yaşam süreceğine işarettir. Altın renkli oje insanın ince bir ruh yapısına sahip olduğunu, çevresiyle güzel ilişkiler kurup, mutlu olacağına yorulur.
Gri renkli oje içe kapanma sembolüdür ve rüyayı gören kişinin sık sık korku, depresyon, kararsızlık ve karışıklık yaşadığını gösterir. Duygusal bakımdan kendini izole edilmiş hissettiğini temsil eder. Yeşil renkli oje görmek veya yeşil oje kullanmak kişinin olumlu yönde bir değişime uğrayacağına ve bunun sonunda huzura kavuşup sağlıklı bir hayat süreceğine tabir edilir. Pembe oje kişinin görünümü hakkındaki endişelerinin yersiz olduğunu, daha dikkatli ve ayakları yere basarak kararlar verdiğinde daha mutlu ve başarılı olacağını gösterir. Fildişi oje rüya sahibinin çevresindeki kişilere karşı üstünlük kurmak istediğini ancak bunun çoğu zaman ter teptiğini anlatır. Kırmızı oje görmek ya da kırmızı oje sürmek gören kişinin sanıldığı gibi ateşli, gösterişli biri olmayıp aslında oldukça şefkatli ve merhametli biri olduğunu gösterir. Lacivert renkli oje kişinin bazı şartlara kendini uygun görmediği anlatır ve tek başına iş bitirme becerisinde bazı sıkıntılar yaşadığına rivayet edilir. Turuncu oje canlılık ve sosyallik sembolüdür.Kişinin ufkunuzu genişletmeye ve yeni şeylerle ilgilenmeye istekli olduğunu gösterir. Mor oje görmek yada mor oje kullandığını görmek kişinin üstün yeteneklerini çevresine şifa dağıtmak, şefkat ve merhamet dağıtmak için kullandığını ve bu yönleri ile her zaman etrafının itibarını kazanacağını gösterir. Gümüş renkli oje adalet sembolüdür ve saflığı ifade eder. Sarı renkli oje kişinin sağlıksız bir ilişki yaşadığını ve bu durumun onu çok gerdiğini anlatır.

9 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir