Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oje Görmek

Rüyada oje görmek ne demektir?

Rüyada oje görmekBugün rüyamda kendimi hüngür hüngür ağlarken buldum, kapı açıldı ve içeriye eski erkek arkadaşım girdi, ona sıkı sıkı sarıldım, oda bana sarıldı, sonra elini tutmak için uzandığımda ellerini benden sakladı, hatta elini tutmamam için elime vurduğu sırada tırnaklarında pembe oje olduğunu gördüm, bunlar ne ifade ediyor açıklar mısınız lütfen?

Rüyada oje görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada oje görmek insanın iç dünyası ilgili mesajlar verir. Örneğin kırmızı oje kişinin kendini canlı hissettiğini gösterirken, pembe oje güçlü bir hayal gücüne sahip olduğunu, şeffaf oje ise korumacı tarafının geliştiğini simgeler.

Rüyada oje sürdüğünü görmek, rüyada oje sürmek süslenmeyi çok sevdiğinize, fakat etrafınızdaki insanların hoşuna gitmediğine işaret eder. Rüyada mavi, yeşil, mor, siyah ya da diğer geleneksel olmayan oje rengi görmek sizin özgür ruhunuzu temsil eder, sizin benzersizlik duygularınızı anlatır. Erkeğin oje sürmesi ise rüyanızda gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile açıklanır ve onun sizin hakkınızdaki duygu ve düşünceleri hakkında bilgi verir. Sizin eski erkek arkadaşın ellerinde pembe oje görmüş olmanız, onun zaten sizin hakkınızda hayali şeyler düşündüğünü ( gelip -geçici heves gibi ) simgeler. Ölünün oje sürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında kendisine büyük yardımı dokunacak bir şeyi gözden kaçırdığına delalet eder.

Renklerine göre ojelerin tabiri

Rüyada beyaz oje görmek veya beyaz oje kullanmak saflık ve mükemmellik sembolü olup kişinin yaşamı boyunca barış ve huzur içinde yaşayacağına alamet eder. Siyah oje görmek veya siyah oje sürmek bilinmeyen sembolü olup kişinin bazı tehlikeli, gizemli, karanlık durumlara karşı uyanık olmasını tavsiye eder. Bu rüya aynı zamanda sevgi eksikliğini gösterebilir. Bej renkli oje görmek, bej oje sürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin sadelikten hoşlanan bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Mavi oje görmek veya kullanmak gören kişinin doğru, bilge, sevdiğine bağlı ve sadık olduğunu ve açık fikirli olduğunu gösteri, yaşamı boyunca huzur içinde olacağını ifade eder. Kahverengi oje çok ender görülür ve kişinin mükemmelci karakterinin çoğu zaman onu zor durumlarda bıraktığını anlatır. Bordo oje zenginliğe, başarıya ve refaha delalet eder, kişinin güçlü bir yaşam süreceğini temsil eder. Fuşya oje rüya sahibini güçlü bir maneviyata sahip olduğunu gösterirken aynı zamanda duygusal olarak istikrarlı bir yaşam süreceğine işarettir. Altın renkli oje insanın ince bir ruh yapısına sahip olduğunu, çevresiyle güzel ilişkiler kurup, mutlu olacağına yorulur.
Gri renkli oje içe kapanma sembolüdür ve rüyayı gören kişinin sık sık korku, depresyon, kararsızlık ve karışıklık yaşadığını gösterir. Duygusal bakımdan kendini izole edilmiş hissettiğini temsil eder. Yeşil renkli oje görmek veya yeşil oje kullanmak kişinin olumlu yönde bir değişime uğrayacağına ve bunun sonunda huzura kavuşup sağlıklı bir hayat süreceğine tabir edilir. Pembe oje kişinin görünümü hakkındaki endişelerinin yersiz olduğunu, daha dikkatli ve ayakları yere basarak kararlar verdiğinde daha mutlu ve başarılı olacağını gösterir. Fildişi oje rüya sahibinin çevresindeki kişilere karşı üstünlük kurmak istediğini ancak bunun çoğu zaman ter teptiğini anlatır. Kırmızı oje görmek ya da kırmızı oje sürmek gören kişinin sanıldığı gibi ateşli, gösterişli biri olmayıp aslında oldukça şefkatli ve merhametli biri olduğunu gösterir. Lacivert renkli oje kişinin bazı şartlara kendini uygun görmediği anlatır ve tek başına iş bitirme becerisinde bazı sıkıntılar yaşadığına rivayet edilir. Turuncu oje canlılık ve sosyallik sembolüdür.Kişinin ufkunuzu genişletmeye ve yeni şeylerle ilgilenmeye istekli olduğunu gösterir. Mor oje görmek yada mor oje kullandığını görmek kişinin üstün yeteneklerini çevresine şifa dağıtmak, şefkat ve merhamet dağıtmak için kullandığını ve bu yönleri ile her zaman etrafının itibarını kazanacağını gösterir. Gümüş renkli oje adalet sembolüdür ve saflığı ifade eder. Sarı renkli oje kişinin sağlıksız bir ilişki yaşadığını ve bu durumun onu çok gerdiğini anlatır.

“Rüyada Oje Görmek” için 9 yanıt

Siyah oje görmek veya siyah oje sürmek bilinmeyen sembolü olup kişinin bazı tehlikeli, gizemli, karanlık durumlara karşı uyanık olmasını tavsiye eder. Bu rüya aynı zamanda sevgi eksikliğini gösterebilir.

Ruyamda erkek arkadasim elinde cicek, yuzuk ve bir pembe bir de siyah ojeyle onumde diz cokup evlenme teklifi edip siyah ojeyi tirnaklarima surdu,yuzugu goremeden uyandim maalesef, ne anlama gelmektedir? 22, Kadın, bekar, saglikci.

Rüyamda rahmetli annemi çok güzel giyinmiş süslenmiş gördüm sağ iken oje süren biri değildi, ruyamda tırnaklarına koyu yeşil oje sürmüştü ruyamı yorumlar mısınız

Serap merhaba, rüyanızda rahmetli annenizi görmeniz hakkında bilgiyi lütfen ölmüş anneyi görmek sayfasında inceleyin. Onu güzel giyinmiş, süslü olarak görmeniz ondan aldığınız değrelrin kıymetini bildiğinizde kendinizi daha iyi hissedeceğinizi göstermekte, onun oje sürmüş olması ise yaşamınızda size büyük yardımı dokunacak bir şeyi gözden kaçırdığınıza delalet etmektedir.

Rüyamda iki kapalı kadın ve bir adam misafir olarak evime geliyordu. Sonra kadınlar beni seviyordu ve adam bana şeffaf oje sürüyordu. Acaba mânâsı nedir?

İnci selam, iki kapalı kadınla bir erkeğin misafir gelmeleri konusunu misafir rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin. Misafirlerin sana şeffaf oje sürmeleri ise çevren tarafından sevilmekle birlikte onların senin daha şeffaf olmanı, onlara olduğun gibi görünmeni / davranmanı beklediklerini temsil etmektedir.

Rüyamda fön çektirmek içinkuaföre gidiyordum. Görevli yoktu ve bana çanta içinde ışıldayan fön makinesini gösterdiler. Sonra koltuğa oturdum. Yapacak kişi saçlarımı yıkamadan fön çekmeye çalışırken tırnaklarıma altın renkli simli oje sürülüyordu. İşlem devam ederken oje bozulmuş ve çıkmaya başlamıştı. Kalıp kalıp tırnaklarımdan çıkıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir