Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oklava Görmek

Rüyada oklava görmek nedir?

Merhaba, dün gece rüyamda bir arabayla gidiyoruz, arkamızdan havlayarak bir sürü halinde köpekler geliyor, gaza bastıkça basıyoruz, yan tarafımızda da bir araba var, arabanın camından bir kadın eline oklava bana vurmaya çalışıyor fakat 2 defa vuruyor oklavayı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada oklava görmek yorumu

Sevgi merhaba, bu rüyada arabayı senin kullanmadığını kabul ediyorum çünkü orası net değil. Bu durumda gördüğün rüya reel hayatında inisiyatif kullanmakta başarılı olmadığını, senin hakkında kararları genellikle başkalarının verdiğini ve dost düşman ayrımında zorlandığını temsil ederken, senin bu yönüne kızan ve bugüne kadar seni hep destekleyin birinin artık desteğini çekmeyi düşündüğünü ifade etmektedir.

Rüyada oklava görmekRüyada oklava görmek iyi niyetli, çalışkan, dürüst, aklı başında size yardımcı olan, destek veren birini temsil eder, bu kişinin rüyayı gören kişinin hayatının iyi yönde ilerlemesine vesile olacağına delalet eder. Rüyada oklavayla hamur açmak böyle birinin gayret ve çalışmasından yararlanarak kısmet alır. Rüyada oklavanın kırılması o kişinin darılması anlamındadır.

“Rüyada Oklava Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle ruh halim gayet iyiydi hiç bir sorunum yok. Üniversitede pek takılmadığım arkadaşlarla evdeyiz. Birde bir çocuk var çocuk benimle evlenmek istiyor yani çok seviyormuş beni. Ben önce kaçıyorum, sonra nereden geldiyse annemin bir kaç yıl önce öldüğünü düşünüyorum, elimde hamur oklavası var, diyorum ki annem en son bunu öğretmişti başka bir şey öğretmedi. Düşünüyorum sonra annemden iyi kim öğretecek ki diye baya üzülüyorum, çocukla konuşuyoruz çok özledim diyorum ağlıyorum biraz, çocuğunda annesi yok ama hiç görmemiş “benimde yok” diyor, diyorum ki “sen anneni hiç tanımamışsın insan hiç tanımadığı birini özler mi özlemez” diyorum “ben annemle 20 yıl geçirdim” diyorum (22 yaşındayım bu arada ) çocuk gülümsüyor “haklısın” diyor, diyorum ki “seninle evlenirim ama çocuğumuzun adı ayşe olacak” (annemin adı ) sonra ben odaya geçiyorum kalbimde bir ağrı, yere düşüyorum ama gözlerim açık bilincim yerinde “ölmekte böyle kolaydı zaten” diyorum kendi kendime, sonra annemle görüşebilecek miyim diye düşünüyorum, biz ölünce acaba ruhumuz bilinçli olarak yaşadıklarımızı görecek mi ahiret için diye düşünüyorum. Rüya burada bitiyor, uyanıyorum, ben Sivas’ta yaşıyorum annem Amasya da, uyandığımda kalp ağrısı hala vardı ve çocuğuma annemin adını koyma düşüncesi de vardı, önce anlayamadım rüya olduğunu, annemin yokluğunu gerçekmiş gibi kabullenmişim, sonra rüya diye düşündüm ama çok ağladım, hayatım boyunca ilk defa bir rüyadan etkilenip ağlıyorum . Yorumlarsanız çok sevinirim korkudan hala uyuyamadım. 22, Kadın, Bekar, Tasarım,

Sevgili Buse, görmüş olduğun rüyanın temel unsuru annenin öldüğünü görmek olup, diğer unsurlar ve olaylar bu temel unsurun anlamını güçlendirici – yönlendirici görev yapmaktadır. Rüyada annenin ölümünü görmek yerine göre iki anlam taşır. Birinci anlamı anneyi suçlama mesajı verir, ikinci geçmişte yapılan hatalardan vicdan azabı yaşamaya delalet eder ki rüyadaki diğer olaylar sanki anneni geçmişte sana yeterli ilgi, şefkat, sevgi veya güveni vermediğini düşündüğünü ve bu konuda anneni suçladığını anlatmaktadır. Unutmayın ki anneler insanın en değerli varlığıdır ve bir anne kesinlikle evladının başarılı, mutlu, iyi olmasını ister. Bir insan annesini bir konuda suçlarsa veya onun bir yaptığını eleştirirse bilmelidir ki mutlaka bir nedeni vardır. Çok ilginç bir şekilde rüyada elinizde oklava var ve rüyada oklava görmek iyi niyetli, çalışkan, dürüst, aklı başında size yardımcı olan, destek veren birini temsil eder. İşte o kişi annenizdir. Bu yönüyle rüyanız muhteşem bir rüyadır.

Ben birden fazla oklava gördüm bunun manası nedir peki en az beş on tane vardı kimisi uzun kimisi kisa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir