Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada oksijen görmek

Rüyada oksijen görmek neye işarettir?

Merhaba, ruh halim pek iyi değil söyleyeyim baştan, rüyamda bir vapur görüyorum minibüse benziyor, bir yere çarpacak gibi sallanıyor, korkuyorum ve tam her şey bitti derken bir anda düz yolda seyrediyor, şaşırıyorum yolda da gidebiliyor. Sonra bir anda kendimi evde görüyorum, yakın arkadaşım Tuğba gelmiş, yemek var anneme kızıyorum yanlışlıkla döküyor yemeği, sonra annem arkadaşıma gecelik getiriyor üstünde görüyorum açık saçık . Bulunduğum binada defile gibi bir şey var, çok kalabalık aslında iş yerime benziyor, bu defileyi hazırlayan bir grup var kızlı erkekli o gruptan bir çocuk sürekli gözümün içine bakıyor ve yüzü çok temiz etkileniyorum, o sırada aşağıya iniyorum başka bir çocuk bana elinde telefonla geliyor, yeni bir telefon hediye almış ve benden etkilendiğini söylüyor, bende “beni bu telefonla kandıramazsın” diyerek reddediyorum. O sırada gözüm o çocuğu arıyor tam ondanda defile başlama üzere kameralar falan, her yer insan kaynıyor, tam eve çıkmak isterken iş yerinden arkadaşım Gürkan elimden tutup “gitmemiz gerek” diyerek beni dışarıya çıkarıyor, dışarısı bir anda savaş alanı gibi, yerde yaralılar var, o sırada gözüme bir köpek çarpıyor, köpeğin bedeninin yarısı yok, yerde sürünüyor, arkadaşıma “neler oluyor” diye soruyorum, bir anda ortadan kayboluyor, korkuyorum, bir grup var insanlara yardım ediyor, biri de köpeği kucağına alıp yardım ediyor, köpek yarasını yalıyor, kan yok ama resmen köpeğin içini görüyorum, o sırada sanki gaz bombası patlamış gibi, oksijen azalıyor, nefes alamıyorum, tam o sırada biri gelip koluma iğne yapıyor, her yer karanlık akşam çünkü zararlı biri olabilir diye iğne yapmasını istemiyorum ama yapıyor, orada uyanıyorum, çok karışık rüyama yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımla. 24, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada oksijen görmek yorumu

Merve selam, gördüğün rüyanın çok karışık olduğunun sende farkındasın. Bir rüyanın karışık olmasının esas göstergesi o rüyanın bir ana temasının olmamasıdır, işte bu durum senin rüyanda da geçerlidir. Ortak unsurlar gerginlik, endişe, belirsizlik, çatışma gibi ögeler olup bu durum senin gerçek hayatta kafanın çok karışık olduğunu, berrak düşünemediğini temsil etmektedir. İşin ilginç yanı senin bu durma iten sebep hakkında da ipucu vermemektedir. Sadece rüyaya başlığı veren oksijen konusunu burada açıklamak istiyorum.

Rüyada oksijen görmek hayatı simgeler, iç ruh ve yaratıcı enerji simgesidir. Bol oksijen görmek veya solumak kişinin yaşamında kendini dinç ve yenilenmiş hissedeceği bazı güzel olaylar yaşamasına yorulur.  Rüyada yeterli oksijen olmazsa veya oksijensiz kaldığını görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında bir durumun onu çok fazla olumsuz etkilediği ya da çok üzdüğünü simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir