Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Öksürdüğünü Görmek

Rüyada öksürdüğünü görmek ne demek?

İyi günler admin bey, 25 yaşındayım, evliyim, öğretmenim fakat işim gereği 1 senedir eşimden uzaktayım, bu günlerde tayin haberi bekliyorum ve çok gerginim bu yüzden. Rüyamda çok fazla görüşmediğim akrabalarımı gördüm sanki gün gibi bir şeydi, odaya giriyorum herkesi öpüyorum, sonra oranın aslında otel gibi bir yer olduğunu anladım, yanımda eşim oluyor ve çift kişilik bir yatak da yatıyoruz, ben 1 bardak su içiyorum ama suyun sonunda içmemem gereken bir şey varmış, biraz ondan içmişim ve öksürmeye başlıyorum, öksürürken burnum kanıyor, sonra kulağımda da kan damlası görüyorum, fakat burnumdan bulaştığını anlıyorum ama burnum kanadığı için sanki rahatlıyorum rüyamda. Rüyanın unsurları: akrabalar, otel, su içmek, öksürmek, burun kanaması, kan damlası.

Rüyada öksürdüğünü görmek tabiri

Merhaba, rüyanız çok ilginç, burada rüyanın ana unsurlarının manasını listeleyeceğim.

Rüyada sevdiğin bir akrabayı görmek terslikleri, olumsuz olayları kolay atlatacağınıza işarettir. Rüyada sevmediğiniz bir akrabanızı görmek kötü bir kimse ise oluşacak bir terslik yüzünden işinizden zarar göreceğinize ya da kısa sürecek bir hastalığa işarettir.

Rüyada bir otelde kaldığını görmek, otelde kalmak sizin geçiş süreci yaşadığınızı ve uzakta eski alışkanlıkları ve düşünceleri taşımaya devam ettiğinizi simgeler. Alternatif olarak, kişisel kimlik kaybı anlamına olabilir.

Rüyada su görmek sizin bilinç altı ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur. İçmemeniz gereken bir şeyi içmiş olmanız, uyanık hayatınızda yaşam enerjinizde bir düşüşü gösterir.

Rüyada öksürmek veya öksürdüğünü görmek uyanık hayatınızdan içinizden atmak istediğinizi bir sıkıntınız olduğunu ifade eder.

Burun kanaması, Burundan Kan aktığını görmek, Karakterinizin saldırı altında olduğuna, Kendinizi tam olarak özgürce ifade edemediğiniz anlamına gelir. Rüyanızın sonunda rahatladığınızı hissetmeniz, tüm sıkıntıların sona ereceğinin müjdesidir.

“Rüyada Öksürdüğünü Görmek” için 2 yanıt

Ben kuzenimin oğluyla 3 aydır çıkıyorum ve onun ailesindeki herkes bizi biliyor, benim babam bilmiyor. Rüyamda sevgilim yanımdaydı ve ben öksürdüm, ağzıma bir şeyler geldi, lavaboya gittim ve parçalı kana benzer şeyler kustum, bu ne demektir? 17, Kadın, Flört , Okuyorum.

Esmaa selam,
Rüyada sevdiğin kişiyle bir arada olduğunu görmen kendinle barışık birisi olduğunu ifade ederken, öksürdüğünü görmüş olman ise uyanık hayatından atmak istediğin bir sıkıntınız olduğunu işaret etmektedir. Rüyada kustuğunu görmek genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Kustuğun kana benzer şey ise seni sıkıntıya sokan durumun düşünmeden söylediğin bir söz olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir