Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Öksüren Birini Görmek

Rüyada öksüren birini görmek neye işaret eder?

Rüyada öksüren birini görmekSayın yorumcu, bugün gördüğüm rüya beni çok etkiledi. Rüyamda sanırım bizim evdeyiz, gündüz, etraf aydınlık biri öksürüyor. Bende 2 adet somon renkli 2 fincana su doldurup getirirken, birini de ya eşim ya kendim ya da bir başkası için dolduruyorum. Mutfaktan çıkarken daha önce görmediğim uzun boylu, sakallı, esmer renkli sayılır bir adam kendi elindeki 2 aynı fincan suyu benim elime çarparak kasten amacı buymuş gibi suyumun dökülmesine ve benimde suya maruz kalmama sebep oluyor, engelleme bir çeşit. Adamın beyaz gömleği, koyu renk kravatı, kahverengi pantolonu ve somon renkli ceketi var.

Bu rüya diğer yorumlara güvenmediğim için sizden gelmesini rica ediyorum. Bazı sayfalarda ölüm, ciddi problemler üzerine yorum var ama siz her zaman ruh halimize göre yorumluyorsunuz. Teşekkür ederim. Saygılarımla

Rüyada öksüren birini görmek yorumu

Merhaba, yorumlarımızı beğendiğini, bize güvendiğiniz için teşekkür ederim. Emeklerimizin karşılığı olarak bize destek vermenizi, bunun içinde sitemizi google plus, Facebook, Twitter gibi sayfalarda beğenmenizi, arkadaşlarınıza tavsiye etmenizi bekliyoruz. Bu bizim için çok çok önemli. Birde rüyalarınızı rüya gönder adresinden göndermenizi rica ediyoruz.

Rüyada birinin öksürdüğünü, öksüren birini görmek gerçek hayatınızda çevrenizden tanıdığınız birinin dertleri veya sıkıntılarının sizi üzüntüye sevk ettiğini simgeler. Bakınız öksürmek rüya tabiri.

Bu kişiye ( aynı zamanda eşiniz ya da kendinize ) vermek üzere fincana su doldurmanız, çevrenize ya da kendinize yararlı işler yapmak istediğinizi ancak bunu tam istediğiniz gibi başaramadığınızı simgelemekte, rüyada size çarparak fincandaki suyun dökülmesine sebep olan kişi ise gerçekten faydalı işler yapmanıza engel olan insanı veya durumu simgelemektedir. Lütfen düşünün, günlük faaliyetlerinizde, tam randımanlı olmanıza engel olan bir şey var mı? Var ise gerçek nedeni nedir? Rüyanız bu konuda yol gösterici olabilir.

“Rüyada Öksüren Birini Görmek” için 6 yanıt

Rüyada ölmüş babanın öksürdüğünü görmek
Merhabalar, dün gece rüyamda ölmüş olan babamın tekrar öldüğünü ancak bu defa tabutta yatar vaziyette öksürdüğünü gördüm, insanlara soruyordum “acaba ölmemiş olabilir mi” diye fakat “hayır nefes almıyor” diye cevaplar alıyordum, acaba rüyamın yorumu nedir? şimdiden teşekkürler

Müjde merhaba, gördüğünüz rüyanın ana teması rüyada ölmüş babayı görmek olup esas olarak babanız aldığınız yüce değerlerin farkında olmak gerektiğini ifade etmekte, onun öksürürken görmeniz ise bu sahip olduğunuz kıymetli değerlerin farkında olmadığınız / olamadığınız için gereksiz üzüntüler yaşadığınızı anlatmaktadır.

Merhaba, bende rüyamda annemi gördüm annem 3 4 ay önce yogun bakimdaydi su an iyi ama rüyamda tekrar annem yogun bakimdaydi ama bu sefer konusabiliyordu ve çok güzel gorunuyordu, yemek yedirmek için içeri girdim ve aşırı kalabalıktı, ben yedirirken annem bir anda öksürmeye başladı, bende su verdim hala öksürüyordu öyle uyandım yorumlar misiniz?

Deniz selam, rüyada anneyi hastalanmış görmek, üzüntülü, can sıkıcı bir haber almaya işaret eder. Bu haber anneniz hakkında olmayabilir, ancak sanki anneniz hastalanmış gibi sizi üzebilir. Ancak onu güzel görmeniz bu üzüntünün hemen geçeceğini anlatmaktadır. Onun rüyada öksürmesi ise yine bu anlamı güçlendirmekte ve gerçek hayatınızda tanıdığınız birisinin dert veya sıkıntılarının sizi üzüntüye sevk ettiğini belirtmektedir.

Merhaba. Ben rüyamda yeni doğan bebeğimin annemin kucağında hasta ve sürekli öksürüyor olduğunu gördüm. Bunu rüyamda klimanın çalışmasına bağlıyordum ama kapattığım halde öksürmeye devam ediyordu, bu rüya beni çok etkiledi açıklayabilirseniz çok sevinirim. Bu arada hamileyim o bebegimdi rüyamdaki. İyi çalışmalar.

Merhaba saat 00.30 rüyadan kalktım rüyamda sabah namazına kalkıyordum sonra camiye gittim nasıl olduğunu bilmiyorum. sonra rükuda başlangıç tekbiri verdim. sonra herkes öksürmeye başladı camideki herkes ve ben yığılmıştım yere kalbimin durduğunu hissetim ve uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir