Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Öksürmek

Rüyada öksürdüğünü görmek neye çıkar?

Rüyamda arkadaşı ile bir denize gidiyoruz fakat yanımdaki arkadaş biz denize vardıktan kısa bir süre sonra kayboluyor, be yalnız başıma kalıyorum. Deniz berrak ve koyu mavi, ben denize giriyorum, yüzdüğüm yerin hemen karşısında büyük bir taş var, taşın üzerinde yabancı bir erkek var, sürekli bana bakıyor.

Sonra denizde  yanıma geliyor ,beni derinlere götürmeye çalışıyor ama ben yalvarınca beni bırakıyor, bir süre sonra eliyle belimi kavrayıp kendine çekiyor, bu sırada deniz suyu genzime kaçtığı için şiddetli öksürüyorum ama hala bu erkek beni sürüklüyor, sonrasında zaten uyanıyorum, lütfen bunu da yorumlayın. 16 yaşında öğrenci kızım.

Rüyada öksürmek yorumu

Rüyada öksürmekElif merhaba, gördüğün rüya içindeki macera duygularını, keşfetme güdüleri temsil etmekte ve adımlarını her zaman dikkatli atmak gerektiğini, bunlara dikkat etmediğin takdirde başının derde gireceğini anlatmaktadır.

Rüyada  öksürdüğünü görmek rüyayı gören insanın uyanık hayatından içinden atmak ve kurtulmak istediğini bir sıkıntısı olduğunu ifade eder. Öksürmek alternatif olarak arınma, iç dünyasındaki negatif duygu ve düşünleri dışarı atmak işareti de olabilir. Rüyadaki diğer olay ve unsurlarla bu konu daha net açıklanabilir.

Rüyada öksüren birini görmek gerçek hayatınızda çevrenizden tanıdığınız birinin dertleri veya sıkıntılarının sizi üzüntüye sevk ettiğini simgeler. Birinin öksürdüğünü görmek aynı zamanda sağlıklı olmanın kıymetini bilmek, onu iyi korumak, vücut sağlığına gereken önemi vermek gerektiğine de rivayet edilir.

“Rüyada Öksürmek” için bir yanıt

Öksürdükçe ağzından böcek çıktığını görmek
Merhaba hocam. Rüyada öksürürken önce kocaman bir beyaz tırtıl gibi bir şey, ardından tekrar öksürdüğünde yeşil böcekler çıkıyor. Öksürdükçe böcekler yere düşüyor ve kaçısıyorlar. Bu neye delalettir. Hayırlı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir