Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Öksüz Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada öksüz erkek çocuğu neye yorumlanır?

Bugün rüyamda 10 yaşlarında erkek çocuğu gördüm, bu çocuğun annesi babası ölmüş, akrabaları da bakmak istemedikleri için çocuktan kurtulmaya çalışıyorlardı.

Çocuk gece olunca bir adamın kucağında uyudu ve çocuğu gömmeye başladılar, kürekle toprak atıyorlardı, çocuk hiç kımıldamıyordu, ben “uyuyor o, çocuk ölmedi, bakamıyorlarsa ben bakayım, ne olur öldürmesinler” diyordum. Çok etkilendim ne anlama geliyor, çok merak etmekteyim. Teşekkürler. Rahime

Rüyada öksüz erkek çocuğu görmek yorumu

Rahime selam, rüyanız tertemiz bir kalbe sahip olduğunuzu ancak hayatın acımasızlığı karşısında kendi kendine yetme konusunda öğrenmeniz gereken kimi şeyler olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Öksüz Erkek Çocuğu Görmek” için 4 yanıt

Merhaba,
Ben dün gece rüyamda odama pencereden zorla giren bir kaç kimsesiz çocuk gordum. Bu cocuklarin yaslari birbirlerinden farkliydi ama genel olarak cok da kucuk degillerdi sanirim 15 16 17 olabilir. Hepsi erkek cocuguydu ve garip bir sekilde eglenerek gulerek sanki cok normal bir sey yapiyorlarmis gibi girmislerdi.
Ben annemi cagirdim seslenerek cunku iceri girmeleri beni korkutuyordu. Onlar iceri girerken ben de odadaydim. Annem gelip cocuklarin hepsini pencereden disari cikartiriyordu.
Bu arada ayni ruyanin icinde mi pek emin olamasam da yine dun gece bir polisin elinde bir kimsesiz bebek buluyorum ve onu bir sureligine bakmak icin yanima aliyorum. Inanilmaz tatli bir bebek, polisin kucaginda huzursuzken ben onu sevip onunla oynadigimda gulmeye basliyor. Bebek buyuk ihtimalle erkekti. Cok tesekkurler.

Hanife merhaba,
Rüyanızda pencereden giren çocuklar gerçek hayatınızda sahip olduğunuz bazı korkularınızı ya da insanlara güven sorununuzu işaret etmektedir.
Rüyada kimsesiz çocuk görmeniz, yalnızlığı temsil eder, terk edilme ya da reddedilme korkularını gösterir. Bu rüya aynı zamanda kendi kendine yetmeyi öğrenmek gerektiğine de yorumlanır.

Ben bayan bir öğretmenim, evliyim. Öksüz bir erkek öğrencim var. Rüyamda onun ağladığını gördüm. Hatta o kadar üzüldüm ki onunla birlikte ben ve kendi sınıf öğretmeni de oturduk ağladık rüyamda.

Ruyamda 6 7 yaşlarında öksüz kalmış üvey annesi tarafından bakılan ama uvey annesi seviyo gibi görünüp çocuğa acımasızca davrandığını gördüm çocuk hızla koşup bağıra bağıra yanıma geldi çok uzuldum nedir acaba bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir