Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Öksüz Ve Yetim Çocuk Görmek

Rüyada öksüz ve yetim çocuk görmek ne demek?

Merhaba, ben rüyamda öksüz ve yetim bir erkek çocuğu gördüm. 6-7 yaşlarındaydı. annemle babam onu eve getirip üstünü giydirdiler. Bende elimdeki yiyeceği ona verdim. ona artık biz bakacakmışız. çok güzel bir çocuktu, gözleri sürmeli ve masmaviydi. zeytun.

Rüyada öksüz ve yetim çocuk görmek yorumu

Gördüğünüz rüya kimi davranışlarınız hakkında uyarıcı mesajlar vermektedir. Rüyanız bazen düşüncesiz davrandığınızı ve etrafınızdaki kimi kişileri kırdığınızı, hareketlerinize daima dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çocuk görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada yetim çocuk görmek yalnızlık, terk edilme, reddedilme korkularını simgeler. Kimsesiz, öksüz, yetim birini görmek kendi kendinize yetmeyi öğrenmeniz gerektiği konusunda işarettir. Aynı zamanda yalnızlık korkuları yaşadığınızı ifade eder. Birine yiyecek vermek rüyayı gören kişinin paylaşmanın getirdiği mutluluğu doya doya yaşayacağını gösterirken çok sayıda seveni olduğunu simgeler ve iyi şansın daima onun yanında olacağını işaret eder.

“Rüyada Öksüz Ve Yetim Çocuk Görmek” için 6 yanıt

rüyamda kuzenimin babası öldü bende okuldaydım, okuldan kaçtım vee sonra kuzenim düştü onu kaldırdım, başını okşayarak bir yere götürüyordum, bu ne demek?

Bir arkadaşım babamı, annemi, kız kardeşimi ve yanlarında 2 kız cocugunu goruyor. beşide çok zayıf ve halsiz görüyor ve ruyayı gören arkadaşım soruyor niye böylesiniz, halsiz ve zayıflamışsınız. babamsa; iyiyiz bişey yok diyorum. Arkadaşım: Diğer iki kızı soruyor bunlar kim? Babamsa; onlara bakıyorum, ilgileniyorum, okutuyorum, onlardan sorumluyum diyorum. Bunun üzerine Arkadaşım; Sizin etiniz butunuz neki bu kızlara nasıl bakacaksınız siz zengin değilsiniz ki diyor ve babamda merak etme biz kendimize yetiyoruz diyorum.Bu şekilde rüyasında görmüş. Bu rüyanın anlamı nedir. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. 27, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Kemal merhaba,
Rüyalar görene göre yorumlanır. Ancak bazı rüyalar görülen hakkında da bilgi verebilir. Bu arkadaşınız kimdir? iş arkadaşı, okul arkadaşı, kız arkadaş? bildirirseniz sağlık yorum yapabilirim. Lütfen cevapla işlemi ile buraya ekleyiniz.

Bu bilgiyi göndermeniz iyi oldu. Rüyanın sizin hakkınızda bilgi verdiği görülüyor ve sizin (yada babanızın / ailenizin) şu anda bazı sıkıntılar içinde olduğunu ama yakında beklenmeyen bazı gelişmeler sonucu şaşırtıcı derecede güzel gelişmeler olacağını işaret ediyor.

rüyamda çocuklar gördüm onlarla bayramlastim yalnız aralarında 3 çocuk vardı sıkı sıkı giyinmiş kafaları şapkalı kapsonlu dolayisiyla cinsiyetlerini anlayamadigim, Oksuz olduklarını öğrendim onlara daha cok sarıldım sizin anneniz olucam annesizliginizi size unuturucam kabilinden sozler söyledim. Dun de rahmetli annemi ziyarete gitmiştim kabristana ondan mi etkilendim bu rüyayı gördüm anlayamadım. yorumlarsaniz cok mutlu olurum. şimdiden tesekkurler hayırlı bayramlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir