Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Okul Arkadaşlarını Görmek

Rüyada okul arkadaşlarını görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba. Bugün rüyamda kendimi eski okul arkadaşları ile birlikte bir çiftlikte buldum. Atın yanına gittik, herkes çitin dışından izlerken ben içine girmiştim, at her tarafından saçma sapan bağlanmıştı ama ben yinede korkuyordum. Sonra çitin diğer tarafına geçtim, arkadaşlarımla yan yana izlerken at üzerimize -affedersiniz- çişini yapmaya başladı. Ben de dahil herkes kaçmaya başladı, sonra at baya bir uzaktan çişin ulaşamayacağı kadar uzaktan boynuma işedi, biraz da başıma falan.

Sonra ben hemen yanımdaki göle atladım, göl de pis imiş kimse yüzmüyormuş, her yerimi kirlenmiş gibi hissettim, sonra çıktım gölden ata bakmaya birden kendimi arkadaşlarımla deniz kıyısında buldum. Eskilerden bir erkek arkadaşım vardı onu gelirken gördüm, ona seslenerek bir şey dedim ama beni duymadı ya da kale almadı bilemiyorum. Hep birlikte toplandık deniz kıyısında, yine eskilerden sevdiğim bir arkadaşımla kol kola girdik, çok sevindik birlikte yürümeye başladı bir merdivene doğru, bir arkadaşım daha geldi ona sözüm varmış mı ne pek anlayamadım gerçek hayatta tanıdığım bir yüz olmadığına eminim ama ben o söz verdiğim arkadaşımla pek ilgilenmedim. Üçümüzde kol kola girdik ama benim diğer arkadaşımla ilgilendiğim belliydi, sonrasında uyandım.

Rüyanın en başında da bir kez daha at üzerime işemişti, okul arkadaşlarını rüyada görmek ne demektir? açıklarsanız sevinirim.

Rüyanın temel unsurları; okul arkadaşları, eski arkadaşlar, at çiftliği, at pisliği, at boku, at çişi, at işemesi, göle atlamak, gölde yüzmek, pis göl, kirli göl, deniz kıyısı. 11 Eylül 2012, 14:21

Rüyada okul arkadaşlarını görmek yorumu

Merhaba,

Rüyanız gerçek yaşamınızda mal, mülk, zenginlik ve mirasa işaret ederken bu zenginliklere kavuşmak için alacağınız çok yol olduğunu, eğitim ve kişisel gelişim konusunda epeyce yeni şeyler öğreneceğinizi, özellikle arkadaş seçiminde dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Okul Arkadaşlarını Görmek” için 3 yanıt

meraba rüyamda liseden 6 7 arkadaşımı gördüm, onlarla dolalışıyorduk oyle bır kac gun gectı erkek olan arakadımdan bırısi evlencekmiş düğünü varmış bunlar toplanmış düğününe gidiyorlar, evlenecek olanla birlikte yürüyerek “gel emre sana söylemeyi unuttum” diyor ama ben bana da önceden haber verecektin diyorum ve onun düğününe gitmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir