Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Okul Bekçisi Görmek

Rüyada okul bekçisi ne demek?

Merhaba. Adım Sude. 16 yaşındayım, herhangi bir ilişkim yok, ancak sevdiğim biri var. Lise öğrencisiyiz ve bu sıralar oldukça normal/mutlu bir hayatım var. Tek sorun sevdiğim insanken, son zamanlarda onu düşünmemeye başladım, çünkü böyle daha mutlu olabileceğimi düşündüm. Özellikle dün gece yatmadan önce, ona bir daha yazmayacağım/konuşmayacağım dedim ama tam ardından uyuduğumda rüyamda onu gördüm. Özellikle okullar açılınca onunla ilgi alakayı kesmeye yöneltmiştim kendimi. Yani pek etrafında olmamaya özen göstereceğim diyordum.

Tahminimce okullar açıldıktan 1 hafta sonra (şuan okullar tatil), yani okulların ilk haftasının cuma günüydü. Yine de bir cuma günü olduğu kesindi çünkü cuma günü okunan İstiklal Marşı töreninden kaçıyorduk. Yanımızda benim bir arkadaşım daha vardı, onun (sevdiğim insanın) ilgi ve alakasının pek olmadığı. Okul bekçisinin oraya kadar gitmiştik kimseye yakalanmadan ama bekçiyi unutmuştuk. Hatta o sırada durup bekçi abiden izin istedik baya bir zaman.

Bir şekilde izni alıp çıkabildik ve her zamanki gibi gülüp eğleniyorduk, etrafta fazla insan yoktu, yine beni mutlu ediyordu. Sonra sanırım yine her zamanki gibi ya ben onu, ya da o beni bıraktı minibüs durağına ve rüyanın devamı yoktu. Ama rüya her zamanki hayatımdan kareler gibiydi, yani anlattığım her şey onunla ilişkimde normaldi. Okulda her zaman öyle gülüp eğlenir ve saçmalıklar yaparız.
Bunun anlamı ne olabilir?

Ben fazla rüya gören bir insan değilim, özellikle bir yılda en fazla 4-5 kere rüya gördüğüm zamanları da hatırlıyorum. Rüya tabirlerine baktığım zaman birçok rüyamın da anlamı olur, ama bunu bir türlü çözemedim ve detaylı sormam gerektiğini düşündüm. Cevaplarsanız çok memnun olurum.

Rüyada okul bekçisi görmek tabiri

Sude merhaba, gördüğün rüya okulda başlıyor ki rüyada okulda olmak yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğine işaret eder.

Rüyada okul bekçisi görmek gerçek yaşamında otorite, davranış, eylem, izlenme konularında bilgi verir ve rüyadaki gelişmelere göre detaylı açıklanır. Sizin okuldan kaçmanız ve bunun için bekçiden izin almanız aslında içinizde otoriteye karşı gelme konusunda güçlü bir istek olduğunu ancak yine de kurallara uymaya özen gösterdiğinizi (kontrollü olduğunuzu) anlatmaktadır.

Rüyanın devamında gelieşn olaylar esasında senin şu anda sıkılmış olduğunu, bulunduğun ortamdan biraz uzaklaşıp; gezmek, eğlenmek, stresten uzaklaşmak ihtiyacını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir