Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Okul Çatısından Düşen Birini Görmek

Rüyada okul çatısından düşen birisi neye işaret eder?

Rüyamda bir okulun bahçesi gibi bir yerdeyim . Yanımda bir kız var. Daha sonra okulun bahçesinde bir çocuk abisini bekliyor. Abisi motosikletle geliyor. O gelen kişiyi tanıyorum. Kardeşini almaya geliyor diye beklerken , okulun bahçesinde motosikletle hareketler yapmaya başlıyor. Yanımdaki kıza “senin eski sevgilin bu çocuk, senin için yapıyor bu hareketleri” diyorum.

Sonra motosikletle, 3 katlı okulun duvarından çatısına çıkmaya çalışıyor. İlk denemesi başarısız oluyor, 2. denemesinde okulun çatısına kadar geliyor ve hem motosiklet hemde kendisi aşağı düşüyor. Hemen ambulansı aramaya çalışıyorum. Benim arkadaşlarım biz aradık diyorlar. Sonra çocuğun ölüm haberi geliyor. Rüyamda çok üzülüyorum acaba bu rüya nasıl yorumlanır çok merak ediyorum.

Takma isim : Hasan50
Yaşınız :19
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci
Ruh haliniz : Anormal bir ruh halim olmadığı gibi, Gayet sevecen bir yapıya sahibim.

Rüyada okul çatısından düşen birini görmek nasıl yorumlanır?

Hasan merhaba,

Gördüğün rüyada bir bütünlük yok, bu nedenle bir mesaj verdiği söylenemez. Ancak ben burada rüyanın önemli unsurlarının anlamlarını yazacağım, kendin için bir mesaj çıkarmana yardımcı olabilir.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir.

Rüyada motosiklet kullanan, motora binen birini görmek, çevrenizde sorumluklarına sahip çıkmayan buna karşılık maceradan da geri kalmayan birileri olduğunu temsil eder.

Gencin motor ile okulun çatısına çıkması yukarıdaki satırda anılan kişinin aslında büyük bir mücadele verdiğini ancak yanlış ve hayalı şeylerle uğraştığını göstermektedir.

Rüyanızda birinin öldüğünü görmek, gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret eder. Anne, baba, kardeş, eş, dede, nine, amca, dayı, teyze, sevgili gibi tanıdıkların ölümünü görmen özel anlamlar taşır ve açıklamaları aşağıdaki satırlarda yer almaktadır.

“Rüyada Okul Çatısından Düşen Birini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada camdan düşen adam görmek
Merhaba. Rüyamda bilmediğim bir evdeyim. evin penceresini birde uzaktan goruyorum genis penceresi var. Birden 45-50 yaslarinda tanimadigim bir adam pencerenin camından firladi dustu. Haliyle camdan dustuyune gore camda parca parca oldu.
Sonra evin içinde oldum. Cinsini bilmediyim kahve ya da kizil rengli kucuk olmuyan kopek var evde, uzgun hasta gibi uzanmis bana bakiyor. Pencereden düşen adamda sağ kalmış camda eskisi gibi yerinde duruyor (aklımda öyle kalmış). Adam “köpek itti beni” diyor. Bende adama öyle bir kızgınım ki sinirden ölecek gibiyim, “dilsiz ağızsız hayvana iftira atıyor günah deyilmi” diye kızıyorum.
Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.
Takma isim : Peri
Yaşınız : 29
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : uzgun
Anahtar kelime : köpek, kizmak, pencere

Peri merhaba,
Bu rüyanın başka bir teoriye gore yorumu ise su anda sizin aşka olan özleminizi ve bir sevgili bulma konusunda derin ve istekli arzunuzu ifade eder, kendinize uygun bir sevgili bulma konusunda hatalı karar veriyor olabilirsiniz. Bakınız rüyada düşmek sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir