Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Okul Çıkışı Görmek

Rüyada okul çıkışı görmek neye delalet eder?

İyi günler, okul çıkışı gibi bi yerden çıkıp arabaya biniyordum. Yanımda uzun boylu birisi vardı bende yanıma oturmasını istedim. Sarıldım ama yüzünün net göremiyorum. Cinayet mahalli gibi bir yere gidiyoruz aşağıya inerken mahalleye yani 8-10 tane köpek oluyor kaçıyorum. amcam ve eşini görüyorum ama kadın çok farklı normal halinden. Ve ikisi de beni hatırlamıyor gibi. Sanki hiç yeğenleri değilmişim gibi oturuyoruz falan, o kaçtığım yerde bunların evi, mahalleye geldiğim kişiler beni olaylara karıştırmak istemiyor, yukarıdan inmek tehlikeli diye bırakıp gidiyorlar. Bulunduğum yer kaygandı ve çok yüksekti.

Bir şeye tutunarak attım kendimi alt kata. Daha sonra en aşağı indim kuzenimle karşılaştık. Diğer kuzenimin bir arkadaşı ölmüş cenaze aracı yanımızdan geçerken kolumdan tutup camiye götürdü adını gördüm çocuğun sadece Anıl diye biriydi. Daha sonra bulunduğumuz yerde kobra yılanları olduğunu fark ediyoruz. Öldürülmüşler hatta derileri neredeyse tamamen çıkmış ama hala kafaları havada. Daha sonra camdan bakarken bana dönüyor ve bir kolu yılanın ağzına değiyor. Bir şey fark etmiş gibi tekrar yapıyor ve bir çoğu canlanıyor sonra korkuyla uyandım. Yorumlar mısınız?  çok merak ediyorum.

Rüyada okul çıkışı görmek yorumu

Elif merhaba, gördüğün rüyada pek çok olay geçiyor ve bir çok unsur var ancak bunlar arasında alaka hemen hemen yok gibi, birbiriyle bu kadar ilgisiz bu kadar çok olayın bir rüyada yer alması aslında senin gerçek hayatta büyük bir kafa karışıklığı içinde olduğunu ifade etmektedir. Böyle zamanlarda en doğru şey sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapıp seni bu duruma iten nedenleri tespit etmek ve onları çözmek olmalıdır.

Rüyada okulda olmak kişinin reel hayatında önünde kendini geliştirmek ve yeni bilgiler elde etmek için imkanlar bulunduğunu, bu bilgilerle hayatını yeniden güzel yönde ilerletme şansı olduğunu temsil eder. Ancak okul çıkışı yani okuldan çıktığını görmek kişinin bu şansı ve imkanları yeteri kadar değerlendirmediğini belirtir. Yani okul görmek, okula gitmek veya okulda olmak iyiye yorulur, okuldan çıktığını görmek olumsuz mana taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir