Kategoriler
Dini Rüyalar

Okul İçin İstihare Rüyası Görmek

Okul için istihare rüyası neye işaret eder?

Geçen gece yatsıdan sonra 2 rekat istihare namazı kılıp, duamı ettikten sonra yattım. İstihara yatmamın sebebi de şu an çalışıyorum, öğretmenim ve 2. üniversite okuyorum, branş değişikliği yapmak için. haftada 2 gün başka şehre gidiyorum o yüzden. Okulu bırakmak benim için hayırlı mı? yoksa Okula devam etmek benim için hayırlı mı? dedim, dua ederken, onu tam olarak hatırlayamıyorum. Çünkü rüyadan sonra kafam iyice karıştı. Hem kırmızı gördüm hem de hayırlı diyorum rüyamda çıkamadım işin içinden. Rüyam şöyle:

Yattıgımda daha uyumadan kafam düşüncelerle doldu, sıkıntılı günler geçirdiğim için muhtemelen. Uyuduktan sonra da rüyamda kendimi dışarıda çevreye bakınırken görüyorum, birden baktıgım dogrultuda kırmızı boya beliriyor, sanki bir camekan var ve boya fırlatılıyor gibi cama. “Ben de aa bak diyorum kırmızı gördün. hayırlıymış senin için diyorum”.

Sonra boya ortadan kayboluyor ama ben bu lafı söylerken uyanık mıyım, uyuyor muyum pek anlayamadım. Sonra da o görüntü ortadan kalkınca elinde baston olan iki büklüm yaşlı bir teyzeyi karşıdan karşıya geçiriyorum, çalıştığım yerin önündeki caddeden. sonra düşecek gibi oluyor onu tutmaya yelteniyorum ben seni gideceğin yere daha kolay taşıyıp götürürüm diye orada da uyandım. Cümlemizin rüyaları hayrolsun inşallah. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim teşekkürler. nuse_

Okul için istihare rüyası neye yorumlanır?

Lütfen sakin bir kafayla istihare rüyası yazısını okuyunuz, İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka inceleyiniz. Şu anda kafanız çok karışık ve hemen hemen çoğu kimsenin göze alamayacağı yükleri, sorumlulukları sırtlamış durumda, yorgun ve gerginsiniz. Bir ışık, bir ümit arıyorsunuz.

Tertemiz kalbinizle Yüce Allah’tan dileklerinizi isteyin, çalışın, inanın. Her şeyin gönlünüzce gerçekleşeceğine, VERDİĞİNİZ TÜM EMEKLERİNİZİN KARŞILIĞINI MUTLAKA ALACAĞINIZA yürekten inanın ve tüm dileklerinizin olacağına emin olun. Bunları laf olsun diye yazmıyorum. Bunları yaptığınızda hayatınızın kolaylaştığını, ilahi güç tarafından işlerinizin arzuladığınız yönde geliştirileceğini göreceksiniz.

“Okul İçin İstihare Rüyası Görmek” için 3 yanıt

Istihareye yattim once, namazimi ve yapmam gereken seyleri yaptim, niyetimde universiteye baska sehre gitmem hayirlimi diye yattim, ruyam cok guzeldi, kocaman agacin uzerinde evim vardi kendime ait yem yesildi agac ve dua ederkende hayirliysa yesil hayirsizsa kirmizi gormeyi dilemistim, hayirli gordum ama universiteyi kazanamiyorum hep engel oluyor sinav zamani yorumlarinizi bekliyorum

Ben lisede okuyorum ve yurtta kalıyorum. Okuldan pek memnun değilim. En yakın arkadaşım okuldan ayrılınca ben ayrılmayı çok düşündüm o aylar benim için kabus gibiydi. Yurtta tuvalette çığlık çığlığa bağırıp çağırıp beddualar ettiğim oldu. Ben okuldan ayrılmak istiyordum ama annem hiç istemedi ayrılmamı bazen hiç telefonlarımı açmadı ailevi sorunlar da var tabi. Şimdi yaz oldu ve son sınıftayım.sınava gireceğim. İstihareye yattım sürekli. Bir keresinde balıklarım ölmüştü. Bir keresinde de içeri sıcaktı ve balkona yatmaya gittim. Daha sonra sabah ezanı okundu bende hem namaz kılıp hemde istihare yaparım dedim. Ezan okunurken elektrikler kesildi. Sonra kıldım namazı. Rüyamda yaşlı bir kadın vardı sahabeydi. Onun elini öptük. Sonra o bize birşey söyledi ama hatırlamıyorum ne dediğini. Lütfen bir yorum istiyorum buna

Merhaba su anda 9.şınıf ögrencisiyim ve istemedigim bir lisede eğitim görüyorum.Gittiğim okulun ayrıca ulaşım sorunu var ve daha yakındaki başka bir okula gecmek istiyorum ulaşımı rahat ancak anadolu lisesi suan gittiğim ise anadolu imamhatip lisesi ancak gitmek istediğim okula ne yaptiysam giremedim yeni LGS sistemine gore kayit alani diye birsey oldugu icin okulun benim için hayirli olmadigini dusunmeye baslamistim ki aklima birden istihare namazi geldi sizce ne yapmaliyim? Hepinizden en kisa surede cevap bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir