Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Okul, Öğretmen Ve Sınıf Arkadaşı

Rüyada okul, öğretmen ve sınıf arkadaşı görmek nedir?

Rüyamda arkadaşımla yan yana oturuyoruz sınıftayız, başımızda öğretmen yok 15 kişi filan var sınıfta. Tam hatırlayamıyorum ama bir şey oluyor sonra dönüyor benim defterimi karalamaya çalışıyor ve karalıyor, bende sinirleniyorum onun kitabını alıp yırtıyorum. Sonra o benim defterimin kapağını kırıyor (defter telli ve plastik mavi bir defter). Sonra ben “yeter artık” diyorum kalkıyorum sınıfın kapısına doğru giderken sinirden elimdeki kalemi yere fırlatıyorum bir tanesini de ön sıralarda oturan bir arkadaşımın suratına.

Sonra sınıftan çıkıyorum kaşlarım çatık bir şekilde aşağı iniyorum öğretmenler odasına. Öğretmene anlatıyorum böyle böyle. Öğretmen benle geliyor kim? diye soruyor bende arkadaşımı gösteriyorum, gidiyor ve elinde cetvelle ona 2-3 kez vuruyor, sonra tahtaya geçip ders anlatmaya başlıyor ama ders anlatırken ağzından salya akıyor ( çok fazla değil) Sonra sınıf gülüyor hoca devam ediyor. Ben arkadaşımın yanına oturup omuz omuza oturuyorum ona bir şeyler diyorum gülüyor ve barışıyoruz sonra uyandım.

Biliyorum biraz saçma ama baştaki okçuluk oynadığım bir oyundan kaynaklı herhalde yatmadan önce çok oynamıştım. Lütfen yanıt verin. Sağlıcakla.

Rüyada okul, öğretmen ve sınıf arkadaşı yorumu

Merhaba, rüyanıza açıklama getirmek gerçekten zor. Ya yazdığınız nedenle etkilenmiş olabilirsiniz ya da daha detaylı yorum yapabilmek için daha fazla detay göndermelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. İpuçları: okul arkadaşı, sınıf, defter karalamak, sinirlenmek, kitap yırtmak, kalem fırlatmak, çatık kaş, öğretmenler odası, öğretmenle konuşmak, öğretmenden dayak yemek, yazı tahtası, ders anlatmak, derste gülmek, salya, gülüşmek, barışmak.

“Rüyada Okul, Öğretmen Ve Sınıf Arkadaşı” için 2 yanıt

Ben rüyamda sınıf arkadaşımın bana baktığını, yakın davrandığını, ilgi gösterdiğini gördüm, anlamı ne acaba öğrenebilir miyim?

meraba ben 8.sınıfa gidiyorum rüyamda din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenimi kantinde görüyorum o çay içiyo benim ayağımın yanında çay varmış ben görmeden döktüm.. öğretmenime gidip bi çay alıyorum o istemiyo ben zorluyorum sonra o çay bi şekilde türkçe öğretmeni içiyo..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir