Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Okul Temizlemek

Rüyada okul temizlemek ne demek?

Rüyamda okulda temizlik yapıyor, yerleri süpürüyorum. O esnada yerler mücevher dolu oluyor ama sadece okulda temizlik yaparken gerçekleşiyor. Bu rüya neye delalettir? Yaşım 29, bayanım, çalışıyorum.

Rüyada temizlik yaptığını görmek nasıl yorumlanır

Bu kısa fakat çok etkili bir rüyadır. Okul eğitim, gelişim, değişim demektir. Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir.

Temizlik arınma, negatif, olumsuz şeylerden uzaklaşma demektir. Temizlik yapmak, rüyada temizlik yaptığını görmek hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder. Okul temizlemek gelişim, ilerleme açısından hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Mücevher zenginlik, rahatlık, ferahlık demektir. Rüyada mücevher görmek çok para kazanmak, zengin olmak ve çocuk sahibi olmaya yorumlanır.

“Rüyada Okul Temizlemek” için 2 yanıt

Kabede mücevher bulmak
24 yaşında, bekar, halkla ilişkiler mezunuyum (üniversite ), çalışmıyorum. Meraklı, sasirmistim ve mutluluk. Rüyamda kabenin içine bir erkekle giriyorum ama başta kabe olduğunu anlamıyorum, içeride bir sürü mücevher, altın vardi. Iceride bir merdiven vardı, aşağıya inince mücevherleri görüyorum. Kabenin dışarıdaki taşları içeride de vardı. Ve Kabe olduğunu anlıyorum. Ve çok şaşırıyorum hem kabede olduğuma hem de mücevherlere. Ama ben şaşırıyorum. Yanımdaki erkek sonra olmuyor yanımda sanki, ben orayı dolaşıyorum. Çok mutlu oluyorum.

Emine selam, rüyada Kabeyi görmek sayfasında anlatıldığı gibi Kabe’ye girmek bir devlet büyüğünün makamına girmeye, onun desteğini almaya yorumlanır. Rüyada mücevher görmek çok para kazanmak, zengin olmak ve çocuk sahibi olmaya yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir