Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Okula Gitmek

Rüyada okula gittiğini görmek ne demektir?

Rüyada okula gitmek görmekMerhaba, ben bugün rüyamda yeni bir okula baslamisim ve ormanlik bir yerde okulu ariyorum. Karsima bir okul çıkıyor ve ben iceri giriyorum. Kisa bir müddet onra aradigim okulun bu olmadığını anliyorum ve geri cikiyorum. Sonra başka bir okul görüyorum oraya giriyorum ve aradigim okulun bu olduğunu anlıyorum. Okul yatiliymis bir odaya giriyorum 4 tane yatak var. Etrafim bir bakiyorum benim çok sevdigim 3 can dostum yanımda ve biz bu odada beraber kalalim diyoruz.

Ben bu sene okulu bitiriyorum ve başka bir okula bas vurdum bir haber bekliyorum. Ben ona yordum kendimce ama birde sizden bir yorum almak istedim. Umarim iyi bir manasi vardir. Simdiden çok tesekkürler. Iyi günler. Çicek.

Rüyada okula gitmek yorumu

Çiçek merhaba, sizin gibi bilinçli, aydın arkadaşlarımıza hizmet vermek bize büyük mutluluk vermektedir. Gerçekten de gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh halinizi, eğitim yaşamınızdaki yön arayışınızı yansıtmaktadır ve herhangi bir mesaj vermemektedir.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Rüyada okulda olduğunuzu görmek yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğine işaret eder. Bakınız rüyada okul görmek sayfası.

“Rüyada Okula Gitmek” için 2 yanıt

Abimi bir okula yazdırmak için annem abim ve öğretmenleri birlikte geziyoruz, gezdiğimiz yerler tanıdık, şehrimizde olan bir okul, öğretmenler ve abim bir okula giriyorlar, bizde annemle arkalarından giriyoruz ama girerken babam geliyor, sanki bu okul Mustafa Kemal’in okuduğu okul, “burası iyi bir okul” diyor, gidiyor ben ağlama ya başlıyorum, babamı çok özledim, geri gelsin gibi anneme diyorum, anne video çekeceğim belki bir daha gelirse ona ait bir anımız olur gibisinden annem de diyor ki, gelmez kızım falan ben okulun bahçesinde hep ağlayarak geziyorum sonra uyandım. Gerçek hayatta babam yaşıyor.
merve, 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, Şu anda mutluyum fakat şöyle bir olay var 15 gün sonra babamın tayini çıkacak o yüzden bir korku var.

Merve merhaba, gördüğün rüya iki açıdan ele alınabilir. Birincisi günlük hayatta içinde bulunduğun durumun yansıması olabilir ki bu durumda Allah’a dua edip, ondan her şeyin hayırlısını dilemelisin ve inşallah öyle olur. İkincisi senin ne kadar temiz kalpli, ailesine düşkün, düzgün, hassas bir insan olduğunu gösterir ki bunlarda çok önemli özelliklerdir.
Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir