Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Okula Gittiğini Görmek

Rüyada okula gitmek neye işaret eder?

Merhaba, Bugün rüyamda üniversiteyi 2 yıl önce bitirmeme rağmen çok büyük bir okulun içinde giriş katında kendimi gördüm, okulun bana ait olan eşyalarımı koyduğum kapaklı dolabımı açtığımda birçok yerden paralar çıkıyordu, yanımdaki arkadaşım “o senin bu kadar paran var mıydı” dedi. Ben “50 tl liklerin benim olmadığını ama 20 tl lerin kaybettiğim paralarım olabileceğini” söyledim, çalarlar diye korkumdan tüm paralarımı çantaya koyup çantayı da aldım. Alt rafta ise 20 ye yakın rengarenk oje vardı, arkadaşım “hadi bunlardan bir kaçını alalım yıllardır burada bunlar kimse kızmaz” dedi. Pembelerle sarılardan alıp çantamıza attık.

Bir anda kendimi okulun camından bakarken buldum ne bahçeden ne okulun içinde hiç kimse yoktu, koskoca okulda bir ben kalmıştım, kapıya doğru koştum içimden de “kapıyı kilitlememişlerdir” diye dua ettim. Kapı açıldı dışarı kaçtım, babamın beyaz arabasını çalıştırdım (not:ehliyetim var ama aktif sürücü değilim). Sonra yemyeşil tarlaların olduğu dar bir yoldan babamların köyüne doğru yola çıktığımı fark ettim, ne amaçla gittiğimi düşünüyordum bir yandan da.

Sonra durup biraz dinlenmek istedim, indim arabadan ve yoldan geçerken de bozuk paraların olduğunu gördüm yerde, sadece bir tane 25 kuruşu aldım ve ne kadar şanslıyım diye düşündüm. Sonra yoldan geçip yemyeşil çimenlerle dolu bir tarlanın ortasına oturdum, çantamı açıp her şeyi yere döktüm, paralarımı saydım sonrasında irice bir öküzün otlar gibi görünmesine rağmen sürekli üstüme geldiğini gördüm. Kaçtığım yöne doğru geldi hep, sonrasında kocaman tarla bir anda 4 duvarla çevrildi, öküz iyice yaklaşınca dua etmeye başladım ve duvarlar bir anda kayboldu, sonrada uyandım zaten. Bu konuda mantıklı bir yorum yapabilirseniz çok sevinirim.

Rüyada okula gittiğini görmek neye yorulur?

Rüyanız, günlük hayatınızda kendiniz hakkında kimi eksiklikler hissettiğinizi, bir güven sorunu yaşadığınızı, destek alacak, güven duyacağınız birilerinin ihtiyacını hissettiğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada okul görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Okula Gittiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bavulla okula gitmek neye işarettir
İlk başta rüyamda elimde bavulumla yeni okuluma gitmeye çalışıyordum. Okul otobüsünü aradım etrafta sonra yakın arkadaşım beni arayıp sevdiği çocuğun karnından bıçaklandığını söyledi. Hastanede olup beni yanına çağırdı. Hastaneyi aradım etrafta. Acaba bıçaklanan kişi ile ilgili bir şey mi olacak ? Teşekkürler.
Kimden: zara
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:15
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: mutlu
Anahtar kelimeler: bıçaklanmak, bavul

Zara selam,
Rüyanın ilk bölümü eğitim yaşamıyla ilgili bir hayal kırıklığı yaşadığını simgelerken bıçaklanma haberi alman ise gerçek hayatında bir ihanet korkusu yaşadığını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir