Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Okulda Çalıştığını Görmek

Rüyada okulda çalışmak ne demek?

Merhaba, Ben evli ama mutsuz bir bayanim esimle de baya sorunlarimiz var, bana devamli yalanlar söyler ve beni aldatir. Ciddiye de almaz. Bir adamin yapmasi gereken hic bir seyi yapmaz. Su anki durumumuz ayriyiz. Rüyamda bir okulda calisiyorum, cok büyük bir bina, fazlasiyla odalari var, karsima oranin chefi bir kadin ve yaninda da üc adam cikti. Biraz karisik bi rüyaydi pek hatirlayamiyorum. Ama o kadin bana tuzaklar kuruyordu ve onun yanindaki adamlardan biri bana asik oluyor, devamli bana yardim edip koruyordu. Adamla yan yana spor kalesi gibi bir yerde kaldik, o kadin gidince bana sarildi ve öpüstük.

Devamli onu düsünüyordum rüyamda, onu görmedim anda deliye dönüyordum. O kadin hem tuzaklar kuruyordu hemde chefimdi bana is veren yani. Bende o binada temizlik yapiyordum sanirim. Kadin beni cagirdi dedi ki “disariya gidicez, öteki evime bir seyler bakmam lazim” ciktik ve manzara cok güzeldi disarida daglar vardi, her yer yem yesildi, cok arabalar vardi park edilmis arabalar, bir siyah arabanin yaninda kisa bir süre durduk. Sonra tahtali evler vardi bir tanesine girdik ve ciktik hemen. Rüyanin etkisinde fazlasiyla kaldim, hala o adam varmis gibi geliyor. Ve sevildigimi hissediyorum ama öyle biri malesef yok. Rüyami yorumlarsaniz sevinirim. 23, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada okulda çalıştığını görmek tabiri

Değerli okurum, anlattıklarınıza göre çok kötü bir dönem geçiriyorsunuz, Allah yardımcınız olsun. Rüyanızda aynı gerçek hayatınız gibi karışık, tam olarak içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtıyor.

Rüyada çalışmak gerçek yaşamınızda üzerinizdeki tüm sorumlulukları başarıyla yerine getireceğinizi simgelerken okulda çalıştığını görmek bu sorumlukları yerine getirirken aynı zamanda kendini geliştirme imkanı bulacağınızı temsil etmektedir.

Şefiniz olan kadının size tuzak kurması hayal kırıklığı simgesidir çünkü rüyada size bir tuzak kurulduğunu görmek iş, kariyer, sağlık, ya da kişisel bir ilişkide aradığınızı bulamadığınızı, hayal kırıklığı yaşadığınızı ifade eder.

Rüyada size aşık olan öpüştüğünüz erke ise aslında aradığınız, özlediğiniz aşk, sevgi ve şefkati tanımlayan bir simgedir. Rüyanın sonu ise aklını kullanır, tuzaklara düşmezseniz geleceğinizi aydınlık olduğunu anlatmaktadır. Güzel manzara, yemyeşil alanlar bunu simgelemektedir.

“Rüyada Okulda Çalıştığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kocaman bir bina görüyorum burasi bir okulmuş. İçeri giriyorum lavabonun yerini soruyorum “koridorun sonunda” diyorlar, gidiyorum gidiyorum lavabo falan yok orada çocuklar görüyorum “merhaba” diyorum, yanlarından geçip üst kata çıkıyorum. Oradaki sınıflardan birinde liseden arkadaşlarımı görüyorum. “Siz ne yapıyorsunuz burada” diyorum onlarda “biz hep buradaydık” diyorlar. Şaşırıyorum seviniyorum orada bir de adamlar var inşaat mı yapıyorlar tam hatırlamıyorum. Değişik bir rüyaydı.
Yaşım: 18
Medeni Halim :Bekar
İşim : okul öncesi öğretmenliği öğrencisi
Ruh halim : normal farklı bir şey yok şuan.

Ayşenur selam, gördüğün rüya gerçek hayatta kendini geliştirmek için önünde bazı fırsatlar olduğunu anlatırken aynı zamanda bu imkanların farkında olmak ve onları iyi değerlendirmek gerektiğini, o zaman rahata erip, huzur bulacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir