Rüyada Okulda Çocuk Görmek

Rüyada okulda çocuklar görmek neye çıkar?

Okul gibi bir yerdeyim, tanımadığım kadınlar ve çocukları var, bir yaş ile 6 yaş arası çocuklar var. Bilgisayarda işim varmış, acele ediyorum bitirmek için, akşam vakti karanlık. Bu arada çocuğu olan kadınlara gıptayla bakıyorum. Benim ne zaman olacak diye. O kadınlarında bana bakışlarından duygularımı hissederler endişesi duyuyorum. O sırada sırtı bana dönük bir yaşlarında oğlan çocuğu sırtı bana dönük saçları kumral. Onu net hatırlıyorum. Bir sorum olacak rüyada umut ettiklerimizi görürsek hislerimizin rüyaya yansıması mıdır. Yoksa haberci rüya da olabilir mi

Takma isim : hatice
Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : karışık
Anahtar kelime : çocuklar, yabancı kadınlar görmek

Rüyada okulda çocuk görmek neye yorulur?

Hatice merhaba,

Hayatta bilmediğimiz, aklımızın ermediği o kadar çok şey var ki. İşin temeli Yüce Allah’a inanmak, güvenmek, onun hakkımızda hayırlısını vermesi için dua etmektir. Bunun yanında olumlu düşünmek ve canı gönülden istemek çok önemli. Olumlu düşünme metoduyla kanseri yenen insanlar var. İnanın hiç bir şey bilmiyoruz. Olabilir mi böyle bir şey, olumlu düşünüp, olumlu isteyerek kanseri yenmek, çocuk sahibi olmak, zengin olmak, hayal dahi edemeyeceğin şeylere kavuşmak. Evet oluyor.

Ben kanseri yenen kişiyi biliyorum. Başlarından hamilelik döneminde 3 bebek kaybedip, çocuk sahibi olmayı çok ama çok arzu eden ama 3 düşükten sonra doktorların hemen hemen imkansız dedikleri 40 lı yaşlarında 2 tane dünya tatlısı çocuk sahibi olmuş dünyanın en mutlu insanlarından bir aileyi tanıyorum. İş bulamadığı için sıfır sermaye ile ticarete atılıp çok zengin olan kişiyi tanıyorum.

Rüyanız kafanızı fazla meşgul eden bir konunun yansıması da olabilir bir haberci rüya da olabilir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir