Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Okuldan Erken Çıktığını Görmek

Rüyada okuldan erken çıkmak ne demek?

Rüyada okuldan çıkmakRüyamda okuldan erken çıkıyordum. Okuldan erken çıkma nedenim okulda öleceğimizi söylemiş olmalarıydı. Ben ve üç arkadaşım (ikisini tanıyorum birini tanımıyorum) okuldan çıktık. Ben çıkınca eve gittim ve sonrasında dershaneye gitmek için çıktım ve bir alışveriş merkezine girdim. Orada hoşlandığım kişiyi gördüm.

Sonra arabaya bindim sürmeye başladım ve yanımdaki arabada o vardı. Hız yapıyordu sonra otobüse çarptı ve otobüsteki bir adamın kolu koptu her yer kan oldu ama hoşlandığım kişi iyiydi ama sonra göremedim. Bu rüyanın açıklaması ne demektir, şimdiden teşekkür ederim.

İsim / Takma isim : canan
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 18
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : umutlu
Rüyanızın konusu : trafik kazası
Anahtar kelimeler : okuldan çıkmak,erken çıkmak, öleceğini duymak,dershaneye gitmek

Rüyada okuldan erken çıktığını görmek yorumu

Canan merhaba,

Rüyada okuldan çıkmanız yaşamınızdaki yeni ve büyük imkanları iyi değerlendirmediğini, vaktinizi ya da emeklerini boşa harcadığınızı simgelemektedir.

Birinin öleceğinizi söylemiş olması, çevrenizde olumsuz duygu ve düşüncelere sahip, sizin iyi olmanızı istemeyen birisi / birileri olduğunu ve bunların sizi negatif etkilemeye başladıklarını göstermektedir.

Dershaneye gitmek için evden çıkman senin kendini geliştirmek istediğini simgelerken, sonrasında yaşanan olaylar ise kimi konularda yanlış kararlar verdiğini ya da hatalı şeyler yaptığını, bunları düzeltmen gerektiğini aksi halde üzücü sonuçlar alabileceğini işaret etmektedir.

“Rüyada Okuldan Erken Çıktığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda okuldan erken çıkmışız ve çok sevdiğim bir öğretmenimin evine gitmiştik. ben ve 2 arkadaşımla birlikte gitmiştik ama arkadaşlarım benim hocamı gerçek hayata tanımıyorlar ama rüyada tanışıyorlardı

Yorumlar kapatıldı.