Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Okuldan Kaçmak

Rüyada okuldan kaçmak neye delalet eder?

Rüyamda ben arkadaşlarımla okuldan kaçıyorum. Rüyamda bizim okulun karsısında mezarlık var ama normalde yok. Mezar tepede ama sadece mezarlar görünüyor arkadaşımın birisi mezarlardan bir tanesine minik bir sopa atıyor 2 kez bende bunu yapmamasını söylüyorum ve o hala devam ediyor sonra mezardan bir ruh çıkıyor çığlık atıyor bize bakıyor bizde kaçıyoruz okula gidiyoruz okul müdürümüz bizi yakalıyor disipline gidiyoruz fakat mudur yardımcımızla müdürümüz var bana sima olarak tanımadığım bir kişi daha var sürekli bana bakıyor gülüyordu. hocalar bize bağırdıkça ruh sinirleniyordu ve fırtına çıkarıyordu bizde ruh gördüğümüzü hocaya anlatıyoruz ve müdürümüz pencerenin önüne kocaman bir balık koyuyor ruhun onu yemesi için ve ruh onu fırtınayla alıyor orada da rüyam bitiyor. Rüyada okuldan kaçtığını görmek ne demek?
Rüya detayı: Ben 16 yaşındayım lise öğrencisiyim cinsiyetim kız.

Rüyada okuldan kaçtığını görmek neye yorulur?

Rüyada okuldan kaçmak hayatınızda yeni heyecanlar, değişiklik aradığınızı simgeler. Rüyada mezarlıkta olduğunu görmek bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölümü de işaret etmektedir. Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder.

Rüyada devamsızlık görmek rüyayı gören kişinin hayatta ne istediğine tam emin olamadığını gösterir. Kişiye hayattaki hedeflerini tam olarak belirlemesi ve bu hedeflere ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğini anlatır. Rüyada devamsızlık yapmak ya da devamsızlık yaptığını görmek kişinin bir boşluk içinde olduğuna delalet ederken aynı zamanda bunun çözümü için uğraşması gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Okuldan Kaçmak” için 5 yanıt

Ben 16 yaşındayım, rüyamda arkadaşlarımla pencereden atlayarak okuldan kaçıyorum ve bir öğretmende kaçmamamıza izin veriyor, bir yere gidiyoruz, bana eşofman almak için bir odaya giriyoruz, yeni evlenmiş bir çiftin yatak odası ama çift yok, giysi arıyoruz ve buluyoruz, daha sonra çift geliyor, biz evden gidiyoruz ama bir kıyafet aldım sanırım.

Rüyada okuldan kaçmanız yeme maceralar yaşama arzunuzu gösterirken diğer olaylar ise bazı yeni durumlara veya role ayak uydurmak için çalıştığını göstermekte, senin yeni bir öz eleştiri üzerinde uğraştığına yorumlanır.

Rüyada okuldan kaçtığını görmek
Rüyamda 2 arkadaşım ile okuldan kaçıyordum, sonra sınıftaki kız arkadaşım beni arıyordu. Aradığında bana şöyle söyledi “Şerife ağlıyor git Yılmazı çağır”. sonradan tam Yılmazı çağırdığımda rüya bitti. 15, Erkek, Bekar, Öğrenci, yorgun ve mutlu.

İbrahim merhaba,
Rüyada okuldan kaçtığını görmek yaşamında yeni heyecan, macera ya da değişik deneyimler aradığını ifade ederken, kız arkadaşın ile aranızdaki konuşma çevrende aranan, sosyal bir kişi olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir