Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Öküz Görmek

Rüyada öküz görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir öküz başka bir öküzü kovalarken gördüm ve beni görünce beni kovalamaya başladı, ben kaçmaya başladım. Bir süre sonra o öküzü öldürdüm ama bu öküz diğer öküzlerden çok büyüktü, kahve renkli öküz idi, buna bir açıklık getirseniz çok mutlu olurum teşekkürler.

Rüyada öküz görmek nasıl yorumlanır?

Öküz erkek inek, erkek sığır demektir.

Rüyada öküz görmek mal varlığının artması, rahat bir hayat olarak yorumlanır. Bulunduğunuz bir toplulukta lider konuma geçeceksiniz demektir. Alternatif olarak refaha ve mala kavuşacağını bildirir. Rüyada öküz almak büyük bir iyilik yapmak anlamındadır. Alternatif olarak öküz satın aldığını görmek dostlarına ve insanların eşrafına yumuşak söz söylemekle vaziyeti idare etmeyi temsil edebilir. Rüyada öküz satmak, öküz sattığını görmek işlerinizin kötüye gitmesi anlamını taşır. Rüyada öküz kovalaması, öküzün sizi kovaladığını görmek iş yaşamında sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada öküz olmak veya bir öküze dönüştüğünü görmek kendini işe yaramaz olarak gördüğünüzü, bazı huylarınızı beğenmediğinizi ya da çevrenizin sizi işe yaramaz biri olarak gördüğünü düşündüğünüzü gösterir.

Rüyada öküze binmek, öküze bindiğini görmek rüyayı gören kişinin ailesine ve çevresine bolluk gelir. Besili öküz büyük varlığı işaret eder, insana hayır erişir ve geçimi genişler. Rüyada öküz kesmek, öküz kestiğini görmek helal rızkı işaret ederken bereketin müjdesini verir. Rüyada öküz eti yemek, öküz eti yediğini görmek çabaların sonunda büyük bir zenginliğe kavuşacağınızı simgeler. Rüyada kırmızı öküz ailede bir erkeğin yalınç bir sağlık sorunu yaşayacağına işaret eder. Siyah öküz görmek deniz yolculuguna çıkmaya işaret ederken bu seyahatin zorlu geçeceğini simgeler. Karışık renkli öküz, Alaca öküz nese ve sevince işarettir, öküzden korkmak, öküzden korktuğunu görmek gerçek yaşamınızda yeni başlayacağınız bir iş veya projede zorluk çekeceğinizi simgeler. Bir öküzün saldırdığını, sizi boynuzladığını görmek işlerde aksilik, kazançta kayıp ifadesidir. Öküzlerin bir bahçeyi veya bir yeri dağıttığını görmek yağma veya bir hırsızlık olayaını işaret eder. Rüyada yak öküzü yani tibet sığırı görmek eşsiz ve güvenilir bir kişi olduğunuza işaret eder.

“Rüyada Öküz Görmek” için 4 yanıt

Rüyada öküz saldırısı
Rüyamda bir öküz bana saldırdı, birde kücük bir deli olan bir kıza hediye verdim ve bir dolmuşa bindim, sonra asansöre bindim asansör durdu beni kurtardılar ama asansörün altı bir nehir gibiydi.

Çok yakın arkadaşım benim düğün hazırlıklarımı rüyasında görmüş, üzerimde saks mavisi uzun parlak bir elbise varmış, erkek tarafının bütün erkekleri mavi takım elbise giymiş, çok fazla altın takılmış, altınları siyah bir öküzün üstüne koymuşlar, benim yüzüm hiç gülmüyormuş, damadın altında siyah bol bir pantolon varmış ve ayakları çıplakmış, omzunda kamera varmış, beyaz tenli dalgalı biraz uzun saçlıymış, kahverengi gözleri varmış ve siması yaşından küçük gösteriyormuş. Ne anlama geldiğini çok merak ediyoruz, şimdiden çok teşekkürler.

Kübra selam, rüyayı görene göre yorumlamak esastır. Rüyada düğün hazırlığı görmek rüyayı gören kişinin evlilik konusuna kafasını fazla taktığına işaret eder. Rüyada öküz görmek mal varlığının artması, rahat bir hayat olarak yorumlanır. Bulunduğunuz bir toplulukta lider konuma geçeceksiniz demektir. Alternatif olarak refaha ve mala kavuşacağını bildirir. Takıların öküzün üzerine konulması kişinin geleceğinin zenginlik içinde geçeceğine delalettir.

Ben hiç bir rüyamı sabah olunca hatırlamam fakat ikidir rüyamda çok terlemiş vaziyette kalkıyorum. Daha önce gördüğüm rüyamda eşimle bulunduğum bir çiftlik evinde kalabalık bir ortamda boğa ipini kopartıyorum, o kadar insan içinde beni kovalıyor, sonrasında kaçıyorum ve kurtuluyorum. Şimdi ise evimde uyurken camdan giren buyuk bir kopek bana saldırıyor kovalıyor, yüksek bir yere çıkıyorum kurtuluyorum fakat odada çocugum uyuyor ve oyun oynuyor. Sonrasında çocuğum yatağın içinde oyun oynuyor kullandığı oyun PC elektrik şalterinden aldığı kablo şalteri attırıyor, çıkardığımda kabloyu elektrik yanıyor yatagın altına bakıyorum köpek orada ve bana tekrar saldırıyor, kapıyı bir anda kapatıyorum, köpek ısıramıyor fakat cocuğumun içeride olduğu aklıma geliyor, tam o arada dayanamayıp kalktım, ne anlama geliyor iki farklı rüyamda bu şekilde bir olay oldu, tesadüf olamaz diye yazmak istedim, lütfen yorumlayın bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir