Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Okyanus Taşması

Rüyada okyanus taşması neye çıkar?

Rüyamda bir gökdelende oturduğumu gördüm, annemle birlikte evdeydik, sonra birden sarsıntı oldu ve ben pencereye doğru ilerledim, denize baktığımda okyanusun taştığını, tsunami gibi dev dalgaların kabardığını gördüm, bir yaratık okyanusun içinden çıktı ve onun gibi bir sürü yaratıklar insanlara saldırıp onları parçalıyorlardı.

Okyanusun içinden çıkan yaratık dinozor gibiydi ve ben anneme doğru ilerledim, bu deccal olmalı diye içimden geçirdim ve anneme “kıyamet kopuyor, büyük gün geldi” dedim, pencereden ölen insanlara bakıyorduk ve enteresan bir şekilde korkmuyordum. ne kadar namaz kıldığımı hesaplıyordum.

Kimden: WRYW
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: tedirgin
Anahtar kelimeler: kıyamet, yaratık,deccal , tsunami, karanlık

Rüyada okyanus taşması görmek neye yorulur

Rüyada gökdelen görmek yüksek idealleri, yaratıcılık ve hayal gücünü temsil eder.
Her zaman yüksekte olmak isteğinizi gösterir. Rüyada sarsıntı görmek Şaşılacak haber, Deprem, Travma anlamlarını simgeler. Yaşamınızdaki sıkıntılı durumları ifade eder. Aynı zamanda, Sizi sarsacak bir habere delalettir.

Rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yogun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Rüyada okyanusun taştığını görmek başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini, karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirip yükseleceğini ifade etmektedir.

Rüyada deccalı görmek gerçek yaşamınızda kendinizi henüz keşfedemediğini, iyi ile kötü, doğru ile yanlışı ayırma konusunda henüz çok başarısız olduğunuzu, tuhaf fikirlere ve vahşi hayal gücüne sahip olduğunuzu ifade eder.

Rüyada kıyamet görmek, kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir