Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Okyanus Yolculuğu

Rüyada okyanus yolculuğu neye delalet eder?

Rüyamda arkadaşım, ben, annem ve onun annesi bir gemiyle okyanus yolculuğu yapıyorduk. Güvertede ben onun kolundan çektim aşağı denize düştü, aşağısı okyanustu, bende aşağı atladım onu kurtarmıştım ki bir baktım gözleri yoktu ve ölmüştü, ağlayarak uyandım, acaba anlamı nedir?

Rüyada okyanus yolculuğu görmek yorumu

Rüyada okyanus yolculuğu görmek kıskançlık duygularını simgeler. Okyanus yolculuğuna çıktığını görmek hayalperest bir yapıya sahip olduğunuzu, şansınızın açık olduğunu işaret eder. Rüyada sevgilinin veya eşinin okyanus yolculuğuna çıktığını görmek partnerinizi çok kıskandığınızı ve bu kıskançlık duygusu nedeniyle ilişkinizin zarar görebileceğini simgeler. Rüyada arkadaşın öldüğünü görmek rüyayı gören kişinin uzun bir ömür süreceğine rivayet edilir.

“Rüyada Okyanus Yolculuğu” için bir yanıt

Rüyamda büyük bir okyanusun kıyısındaydım dalganın kıyıya vurdugu noktada kumun icinden yatay sekilde devasa bir balık cıktı, sonrasında agzının actı ve kendisiyle aynı buyuklukte bir balıgın kafası daha cıktı, onun agzından da aynı buyuklukte bir balıgın kafası daha cıktı, yani 3 aynı buyuklukte devasal balık birinin bütün hali diger iki balıgın sadece kafası gorunuyordu hic bir yerde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir