Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Okyanusa Düşmek

Rüyada okyanusa düştüğünü görmek neye delalettir?

Merhaba, 2 ay kadar önce erkek arkadaşım bana bir tek taş yüzük vererek evlilik teklif yaptı. O günden beri ailesinin gelip beni ailemden istemelerini bekliyoruz. Ve bu bekleyiş ailemle ve sevgilimle ilişkimizde bir takım sorunlara yol açtı. 1 hafta önce onu terk ettim, ancak dayanamadık ve barıştık. Barıştığımız gece gördüğüm rüya ise şöyle;

Okyanusun ortasında dev bir gemideyim. Okyanus çok dalgalı, gemi sallanıyor. Ben bu sırada sevgilimle telefonda konuşmaya çalışıyorum, ama telefon kesilip durduğu için bir türlü rahat konuşamıyoruz. Ben konuşurken yer değiştirmeye çalışırken, bir anda kendimi okyanusun içinde dev dalgaların arasında buluyorum, hala sevgilime bir şey söylemeyip onunla konuşmaya, sesimi duyurmaya çalışıyorum.

Dalgalar öyle büyük ki beni 2-3 dalga taşıyıp, tekrar geminin güvertesine atıyor. İnsanların arasına düşüyorum. İki teyzemin de o an yanımda durduğunu görüyorum. O sırada fark ediyorum ki yüzüğün tek taşı düşmüş, ve yüzük halkasının kenarı böyle metal erimiş gibi eriyip kopmuş. Taşın da o şekilde eriyip kopmuş olduğunu, ama kaybolmadığını, avucumun içinde olduğunu görüyorum ve değerli olan taş zaten diye düşünüp kendimi avutuyorum. Yorumlarınız bu kritik süreçte benim için çok değerli, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada okyanusa düşmek nasıl yorumlanır?

Bildiğiniz gibi yorumlarımızın netliği, kesinliği garanti edilememekte, sadece bir bilgi paylaşımı, hoşça vakit geçirme, dertleri paylaşma anlamını taşımaktadır ve mesajınızda yazdığınız gibi kritik süreçte bu yorumdan olumsuz etkilenmemenizi önemle rica ederim.

Maalesef rüyanızın tüm unsurları sıkıntı, dert, sorun işaret etmektedir. Ancak bu kadar sıkıntı ve zorluktan eğer siz isterseniz kurtulacağının, rahata ve mutluluğa kavuşacağınızın işaretini vermektedir gördüğünüz rüya.

Rüyanızdaki dalgalı okyanus bir takım sıkıntılar yaşayacağınıza işaret etmektedir. Bakınız okyanus rüya tabiri . İlişkinizin okyanusta sallanan gemi gibi inişli çıkışlı olduğunu belirtiyor.

Yüzüğünüzün taşının kopması ise bağlılık konusunda sorunları işaret etmektedir. Rüyada bir kırık yüzük ya da yüzüğün kırıldığını görmek sizin sadakat konusunda soru işaretlerine sahip olduğunuzu gösterir. Kırılmış yüzük görmek bir ayrılık veya hayal kırıklığı işareti de olabilir. Aşağıdaki yazılar ilginizi çekebilir.

yüzük kırılması

nişan yüzüğü

Ancak her şeye rağmen kırılmış yüzüğü kaybetmeyip, elinizde tuttuğunuzu görmek sorunları aşıp, feraha ereceğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Okyanusa Düşmek” için 3 yanıt

Büyük bir okyanusun üzerinde gelişmiş güzel bir kaç katlı evdeyim, annem babam ve ben varız. Sonra kapıya bir kadın ve adam geliyor, adam simsiyah şapkalı pelerini var, bende kapıyı geldiğimde yanındaki kadın adamı gizliyor, annemde beni içeri sokuyor, ben mutfağa gidiyorum, sonra adamla kadın arabaya biniyor, bende ne meraklıysam adama bakmaya çalışıyorum. Kadın beni fark ediyor ve şu sözleri söylüyor “odandaki bebeği çıkar. Yoksa kötü şeyler olur” diyordu. Sizce bu ne olabilir ? Ne demektir bu ? Teşekkür ederim. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Ilgaz selam
Görmüş olduğun rüya senin gerçek hayatta büyük hayallerin olduğunu ancak gerçekleşmesi güç bu hayallere ulaşamamak yönünde derin endişeler taşıdığını ve bu endişelerin zaman zaman yüzeye çıkarak seni rahatsız ettiğini simgelemektedir.

Bende arkadaşımla tatildeyim. O gemi bizi kıyıda bırakıp gidiyor. Arkalarından bağırdığımızda ise okyanusun ortasında gemiler var oraya ulaşmamız gerektiğimi söýlüyorlar oradan alacaklarmış bizi. Okyanusun ortasına gidebilmemiz icin kücük yük gemileriyle geçmemiz lazım ama ben yürürken bir anda düşüyorum bayağa derindi sonra arkadaşım beni kurtarıyordu omuzlarına alıyordu beni. Okyanus sakindi.Anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir