Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Okyanusta Hortum Görmek

Rüyada okyanusta hortum görmek neye işaret eder?

Merhaba, bu gece saat 3 de gördüğüm rüyada, ben anaannemin evindeyim, ev çok kalabalık, bekar dayım var, çocuklar var, çok kalabalıklık var , ben teyzem , evli dayımın ufak kızı ve tanımadığım başka ufak bir kız var. Daha sonra tekneye bindik, sevdiğim kişiyle evlenmek için denize açılıyoruz, bu açılmamın annemle bir ilgisi var ama nasıl bir ilgisi var bilmiyorum. Sonra giderken okyanusta çok fazla hortum var, biz teknedeyiz her tarafta teknelerden var, hortuma kapılıp gideceğiz diye çok korkuyorum ve yanımdaki teyzeme çok geç söylüyorum hortumun olduğunu , teyzeme söyledikten sonra teyzem bana çok kızdı ama elimden gelen bir şey olmadı.

Devamında hortumlardan birine kapıldık, derine daldık birbirimizi kaybettik, teyzemle ben denizin altında yan yanayken kaybolduk, köpek balıkları, yunuslar, inanılmaz büyük balıklar gördük, çok korkuyoruz çünkü dayımın ufak kızı ve diğer tanımadığım ufak kız denizin altında kayboldu ,bulamadık çok korktuk, sonra sular çekildi benle teyzem bir yere çıktık, baktık uzakta dayımın kızıyla diğer kız yatmış uzanıyor, yanına gittik, teyzem dayımın kızının yanına gitti bende diğer kızın yanına gittim , teyzeme soruyorum “dayımın kızı yaşıyor mu” diye hayır bu gitmiş diyor bende tam tanımadığım kıza bakacaktım yaşıyor mu diye bakamadım sonra uyandım , ama rüyam korkutucuydu. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada okyanusta hortum görmek neye yorulur?

Rüyada okyanus görmek, okyanusun sakin veya dalgalı olmasına göre anlam taşımaktadır. Sakin okyanus iş hayatında başarılar elde etmek, para kazanmak olarak yorumlanır. Dalgalı okyanus, görmek sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada hortum görmek içinizdeki fırtınaları ifade etmektedir. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Okyanusta Hortum Görmek” için 2 yanıt

Pencereden bakıp hortum görmek
Erkeğim. Evliyim. 36 yaşım var. Ortaklı bir işe başladım, maddi sebeplerden o işim durdu, maddi külfetide hala devam etmekte, işimin yürümesi için çabam hala var. Logistik müdürü olarak başka sehirde çalışmaya geldim, ailem ile.
Rüyamda, gündüz, pencereden dışarıya bakıyorum büyük geniş hortum ne varsa söküp alıyor, her şeyi yutuyor. Ve gittikçe bulunduğum yerden uzaklaşıyor. Yanımda dini bütün sevdiğim tanışım abi var onda hiç bir telaş ve ürperti yok, bende onun bu tavrından güç alıyorum korkmuyorum ama içimde ürperti var.

Hasan merhaba, rüyada pencereden baktığını görmek, sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Bakınız rüyada pencere görmek sayfası. Dışarıda gördüğün, her şeyi yutan hortum ise içinde kopan fırtınaları temsil etmekte, seni çok heyecanladıran / heyecanlandıracak şeyler yaşadığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir