Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Okyanusta Sandal Görmek

Rüyada okyanusta sandal ne demek?

Merhaba, Rüyamda okyanusta büyük bir geminin kenarinda bir sandalin icindeyim. okyanus masmavi ve hava da çok güzel. Bir anda kocaman bir gök balinası çıkıyor ve bir yandan havaya su fiskirtirken diğer yandan suya dalip cikiyor. bu suya dalmalari esnasinda okyanus dalgalanmaya basliyor. dalgalar siddetlenince o kenarinda kendimi güvende hisettigim kocaman gemi bir anda kayboluyor ve ben kendimi yapayanliz okyanusun ortasinda o kücücük sandalin içinde buluyorum.

Gök balinası hala dalmaya devam ediyor, icimde bir ses “uzan ve bakma etrafa” diyor, ben sandalda uzanmisim, oturmuyorum ve dalgalarin gecmesini ve batmamaya dua ediyorum. Gözlerimi sıkıca kapamisim ve “ya hızır” diye cagiriyorum ard arda, çok gecmeden birden dalgalar duruyor. gözlerimi aciyorum sandal kiyiya vurmus ve kalabalık icerisindeyim. hatta çok taninan yabanci bir müzisyen beni selamliyor. icimde bir güven duygusuyla uyandim. korkuyla degil. simdiden tesekkürler ve herkese hayırlı rüyalar. okyanus tarafından 01.03.2013 / 03:53 tarihinde gönderilmiş

Not: Gök balina (Balaenoptera musculus), en büyüğü boyu 33 metreyi bulan, ağırlığı 150 tonu geçebilen, gelmiş geçmiş en büyük hayvan olduğuna inanılan bir deniz memelisidir. Cetacea (balinalar) takımının Mysticeti (dişsiz balinalar) alt takımına dahil türlerden olan gök balina, Arktik Okyanus dışındaki tüm dünya denizlerinde yayılım gösterir. Daha çok bireysel ya da anne ve yavrusunu içeren çiftler halinde yaşayan, 2-3 yılda bir ve yaklaşık bir yıllık gebelik süresi sonunda tek yavru doğurarak üreyen gök balina, dünyanın ispermeçet balinasından sonraki en yüksek sesli ikinci hayvan türüdür. 80 yıla kadar yaşayabilecekleri öngörülen gök balinaların tek doğal düşmanı ise katil balinalardır. Diğer dişsiz balinalar gibi, gök balinalar da temelde zooplankton (özellikle kril) avlayarak beslenirler.

Rüyada okyanusta sandal görmek tabiri

Merhaba,

Rüyanız genel olarak iş hayatı hakkında bilgi vermekte, kimi dalgalanmalar, iniş çıkışlardan sonra büyük bir yerden önemli bir teklif alacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada okyanus görmek okyanusun sakin veya dalgalı olmasına göre anlam taşımaktadır. Sakin okyanus iş hayatında başarılar elde etmek, para kazanmak olarak yorumlanır. Dalgalı okyanus görmek sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada sandal görmek dostu bildiği kişi tarafından ihanete uğramaya ve çok zor durumda kalmaya işaret edebilir. Sandal batması ya da sandaldan düşmek zarar etmek veya büyük bir para kaybetmeyi işaret ederken bu zararın sizi fazla etkilemeyeceğini, normal yaşamını sürdürmeye devam edeceğinizi işaret eder.

Rüyada yüzen balina, balinayı yüzerken görmek büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir.

“Rüyada Okyanusta Sandal Görmek” için bir yanıt

Selamın aleykum. Dün gece rüyamda karanlık bir sokakta yürüyorum. Amcamgilin evlerinin olduğu sokakta. Evlerinin önü aydınlık ama ışık veya direk yok. Yolun sonuna kadar geldiğimde denizin üstünde duran sandallar görüyorum sandalların üstüne basarak dalga kırana çıkıyorum. Deniz karanlık ama sakin havada karanlık sonra aynı şekilde tekrar geri dönüyorum. (yaşım 27 erkeğim bekarım. Bir avm de kitap stadında çalışıyorum. Kpss ye girdim atanmayı bekliyorum. Bir ilişkimde yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir