Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ölçmek

Rüyada bir şeyi ölçmek neye çıkar?

Rüyamda sevgilimle benim memleketime gidiyoruz, onu arkadaşlarım ve ablamın olduğu bir kalabalığa götürüyorum, tam kendisinden emin olup ona güvendiğimde onu hayatımda ki insanlarla tanıştırmaya karar verdiğimde o herkesin içinde başka bir kızla öpüşüyor. Ve benim bu kızdan haberim varmış ama tek sıkıldığım nokta herkesin içinde beni o duruma düşürmesi imiş gibi hissediyorum. oda kızı öperken bir yandan da bana bakıyor tepkimi ölçmek için ve ben hiç bir şey demeden hızla kalkıp oradan uzaklaşıyorum.

Rüyada bir şeyi ölçtüğünü görmek neye yorulur?

Zühal merhaba, rüyada sevgilini görmen senin gerçek hayatında mutlu olmayı bilen, kendinle barışık biri olduğunu gösterirken onunla memlekete gitmenizi ise bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı simgeler.

Rüyada ölçmek, bir yeri veya bir şeyi ölçtüğünü görmek başkalarıyla kendinizi karşılaştırmaya son vermeniz, düşündüğünüz kendi standartlarınızı kendiniz belirlemeniz gerektiğini temsil eder. Rüyada ölçme yapan, ölçüm yapan, bir yeri ölçen birilerini görmek bazılarınızın sizin beklentilerinizi çok merak ettiğini, sizin beklentileriniz ile kendilerininkinin ne kadar uyumlu olduğunu anlamaya çalıştıklarını simgeler.

Rüyada karış görmek aile büyüğü birinin vermiş olduğu destek sayesinde iş yaşamı ve aile hayatında çok büyük ve faydalı adımlar atılacağını, atılacak adımların sayesinde oldukça büyük başarılar kazanılacağına, çok hayırlı ve güzel işler yapılacağına ve büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder. Rüyada bir şeyi karışlamak, bir yeri karış ile ölçmek, karışladığını görmek kelimenin tam anlamıyla çevrenizde tüm olan bitenden, tüm hareketlerden haberdar olma içgüdünüz olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir