Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Öldüğünü Fakat Gömülmediğini Görmek

Rüyada ölmek fakat gömülmemek ne demek?

Merhaba. Ben rüyamda öldüğümü fakat gömülmediğimi görüyordum. Bu arada ruhumun dışarda ailemle konuşmaya çalıştığını fakat kimsenin beni görüp duymadığını fark ediyordum. Telefonumu komşunun bahçesine atmıştım ölmeden önce. Uçarak oraya gidiyordum. Telefonu elime alınca görünmediğim için telefon havada asılı kalıyordu, kız kardeşim şaşırıyordu telefonun öyle havada kalmasına. Mesaj çekmek istiyordum ona yanında olduğumu bilsin diye. Ama ölmüştüm çok tuhaf bir rüyaydı hala etkisindeyim. Acaba bu ne olabilir çok merak ettim Saygılarımla. 21, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada öldüğünü fakat gömülmediğini görmek yorumu

Rüyada öldüğünü görmek karamsar ruh halinde olmak simgesidir ve rüyayı gören kimsenin gerçek yaşamında dengelerinin alt üst olduğunu, yaşamındaki öncelikleri karıştığını, hedeflerine ulaşmak için gerekli enerjiyi kaybettiğini gösterirken rüyada ölmek aynı zamanda bu hedeflere ulaşmanın mümkün olmadığını düşünmeye başladığını işaret eder.

Rüyada ölüp de gömülmemek bekar kişi için evlilik, evlenmek yolunda atmayı düşündüğünüz adımı, içinde bulunduğunuz karamsar ruh halinden çıkana kadar ertelemek gerektiğini işaret eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise bu durumdan çıkmak için gösterdiğiniz / göstereceğiniz gayreti anlatırken, bu konuda bazı zorluklar çekeceğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir