Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Öldüğünü Görmek Ama Ölmemek

Rüyada Öldüğünü Görmek Ama Ölmemek Ne Demek?

Rüyamda 2 arkadaşla tanıştım. Bunların daha sonra kötü insanlar olduğunu anlayınca uzaklaştım. Başka bir kızla arkadaş oldum. Onunda elinde bir karton onun üstünde olumlama cümleleri vardı, “benimde aklımda öyle bir şey yapmak vardı ama sonra vazgeçtim” dedim, oda “yapmalısın” dedi.

Arkadaşlığımız mükemmel bir şekilde gidiyordu, bir zaman sonra bana “benim parkinson hastalığım var, her şeyi unutup bambaşka birisi oluyorum” dedi ve gırtlağıma sarılıp beni boğup öldürüyor ama nasılsa yeniden diriliyorum. Bu neye delalettir? ayrıntılarıyla açıklarsanız sevinirim.

Rüyada Öldüğünü Görmek Ama Ölmemek Tabiri

Rüyada biriyle tanışmak, tanışılan kişi ya da kişiler ile ve tanışmanın şekliyle bir arada değerlendirilerek açıklanır. Sen bu rüyada daha önceden bilmediğin kişilerle tanışıp arkadaş oluyorsun. Rüyada tanımadığın biriyle tanışmak gerçek yaşamında daha verimli işler yapmak için çaba içinde olduğunu ifade eder.

Rüyada karton görmek rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlar ile ilişkileri ve onlarla iletişim durumu konusunda bilgi verir. Karton rüyalarında en belirleyici unsur kartonun rengidir. Ancak senin rüyanda kartonun rengi belli değil ancak olumlama cümleleri yazılı ki bu da iletişim konusunda iyiye işarettir.

Rüyada parkinson hastası birini görmek  negatifliği temsil eder ve düşünceler, duygular, davranışlar ya da yaşam deneyimlerinde negatif unsurları işaret eder. Ayrıca kötü niyet, ahenksizlik, açgözlülük veya aldatmacayı da yansıtabilir. Bazen de kötü niyet veya küstahlık gösterebilir.

Rüyada öldüğünü görmek gerçek yaşamda dengelerin bozulduğunu, önceliklerin birbirine karıştığını, kişinin hedeflerine ulaşmak için enerjisini kaybettiğini ve artık bu hedeflere ulaşmanın imkansız olduğunu düşünmeye başladığını işaret eder. Rüyada ölüp dirilmek yoksulluktan sonra zengin olmaya, günahlarından tövbe etmeye, yolcu veya gurbette ise vatanına dönmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir