Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Öldüğünü Ve Melekle Konuştuğunu Görmek

Rüyada öldüğünü ve melekle konuştuğunu görmek neye işarettir?

Dün gece rüyamda, öldüğümü küçük bir şeyin içinde olduğumu, fakat bir yere kıpırdayamadığımı gördüm, önce bir yerlerin ışığı yanıyormuş gibi oldu, sonra bütün ışıklar söndü ve çok karanlık oldu. Ben oradan çıkmak istiyordum fakat çıkamıyordum, daha sonra köyde babaannemin evinde bulunuyorum ve bir güzel güler yüzlü birisi geliyor yanıma. Öldüğümü ve bana kendinin melek olduğunu söylüyor ismini de söylemişti ama unuttum şuan.

Bana “ellerini havaya kaldır ve biraz sonra gelecek olan meleği selamla” diyor, geldiği zaman sana dünyada yaptığın iyi amellerini söyleyecek ama buna sevinme ondan sonra bir melek daha gelip sana işlediğin günahları suçları söyleyecek, daha sonra buradan gideceğiz diyor.

Bekliyoruz fakat melek gelmiyor. Sonra annemi babannemin kapısının önünde görüyorum ağlıyor ama öyle çok haykırarak değil. Annemin yanına gidiyorum yüzünü okşuyorum “anne ben buradayım ne olur ağlama” diyorum ama beni hiç duymuyor da görmüyor da. Sonra bende ağlamaya başlıyorum ve orada rüyamdan uyanıyorum.

Uyandığımda saate baktım 3.30, annem karşımda yatıyor, bir ağlamaya basladım rüyamı da anlatmadım bu rüya beni çok etkiledi. acaba bunu bana yorumlayabilir misiniz çok merak ediyorum çok etkilendim aklıma geldikçe ağlayasım geliyor.

Rüyasında ölmek ve melek ile konuşmak yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda umutlarınızın azaldığı, negatif duygu ve düşüncelerin ağır bastığı bir yaşam döneminden geçmekte olduğunuzu gösterirken aynı zamanda sizi bir vicdan muhasebesine davet etmekte, öteki dünyayı aklınızdan çıkarmamanız gerektiğini işaret etmektedir. Daha detaylı bilgi amacıyla öldüğünü görmek konusunda rüyada ölmek, melek hakkında melekle konuşmak sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Öldüğünü Ve Melekle Konuştuğunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada melekle konuşmak
Rüyamda melekle konuştuğumu gördüm “abin zor bir dönemden geçti ve Allah yoluna döndü” dedi, insan kılığındaydı, anlamı nedir? çok etkilendim.

Görkem merhaba,
Rüyada melek ile konuştuğunu görmek, ruhunda rahatsız edici etkiler bulunduğunu belirtir. Yaşamınızda ruhunuzu rahatlatacak bir değişiklik yapmanın şart olduğunu ifade eder.

rüyamda ananemin evi olduğunu hissettiğim bir yerde kur-an sesleri geliyordu , dinlemek için içeriye girmek isteğimde birden ürperdim ve korktum , kur-an ı meleklerin okuduğunu hissettim ve iki kişinin kollarında kim olduğunu görmediğim iki kişinin kollarında besmele çekerek korkumun gitmesini istedim ve uyandım. ne anlama geliyor rüyam , lütfen yorumlar mısınız.

Rüyamda kendi evimde 3 tane sivil insan var bana diyorlar sen ölďün dediklerimizi yap simdi diyorlar ayaktayim otur kalk 3 adim ileri git diyor basimda kimse yok ama ben duyuyorum sonra eyer yapmazssan sorgusuz 4 yola gidersin sırat koprusunden gecemezssin diyor bende yapiyom yukarı bak diyor sonra yanıma 3 kişi geliyo sivil kıyafetli biri önüne biri sağ biri sol ben diyorum ben nasıl öldüm asker olan herkez ölür diyor bende arkadaşım evlendi çoluk çocuğa karıştı diyorum ses yok sonra bana bi leğen veriyor kıyafetlerini çıkar diyor o sırada telefonu elime alıyom telefon cekmiyo sonra sında uyandım sabah saat 8.54. Bu nasıl bir ruyadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir