Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Öleceği Tarihi Görmek

Rüyada öleceği tarihi görmek ne demek?

Merhabalar. Dün öyle bir rüya gördüm ki kurtulamadım hala etkisinden. Rüyamda öleceğim tarihi bir yerden öğrenmiş oluyordum ve son 1 hafta bütün akrabalar bize gelip beni annemi falan teselli ediyorlardı. Herkesle bol bol vedalaşıyordum.

Son gün babam elinde sarı bir kefenle gelmişti. Bizim akrabalarda çok kalabalıktır herkes vardı. Haberlerde de bir tır kazası olayı vardı ve bana “işte böyle öleceksin” diyorlardı. bunu yorumlarsanız çok sevinirim. buket tarafından 23.04.2013 / 09:23 tarihinde gönderilmiş

Rüyada öleceği tarihi görmek yorumu

Merhaba, rüyada belli bir tarihte öleceğini, ölüm tarihini görmek Böyle bir rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen verip, yaşamınızı düzene sokup, her şeyi gözden geçirmelisiniz. Rüyada kefen görmek doğum veya ölüm haberi almak anlamına gelir. Rüyanın unsurları: öleceği tarihi görmek, ölüm tarihini bilmek, akrabalar, sarı kefen, tır kazası.

“Rüyada Öleceği Tarihi Görmek” için 8 yanıt

senelerdir benim gördüğüm her rüya çıkar ve bana hiç bir şey sürpriz olmaz. şu an 33 yaşındayım 26 yaşında bir rüya gördüm ve hala etkisindeyim, rüyamda bana bir hoca bundan 10 yıl sonra ömrün buraya kadarmış dedi ve elimin içine bakarak söyledi bunu.
İnanmadım benim elimden tuttu ve başka bir cami hocasının yanına götürdü. oda elimi açıp aynı şeyleri söyledi. şimdi 33 yaşındayım şimdi 3 senemmi kaldı. bu rüyadan 3 gün sonra hiç tanımadığım yüzünü görmediğim bir erkeğin tenasül uzvunu gördüm. bu rüyada kafamı karıştıran rahmani bir rüya ise elimi açıp söylemeleri kafamı karıştırdı. acil cevap yazarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Ölüm tarihini sadece Yüce Allah bilir. Onun dışındaki her şey boştur, anlamsızdır, gereksizdir. 26 yaşında gördüğünüz rüyadaki hoca halt etmiş. Bu olsa olsa seni umutsuzluğa sürüklemek isteyen şeytan olabilir.

Rüyamda annemi öleceği zamanı saatine kadar biliyordum, bu rüyanın anlamı nedir?

14 yaşında erkeğim.

Böyle bir şey mümkün değildir, sizin gördüm dediğiniz tarih, saat sadece beyninizin ürettiği senaryo olup, detaylı bilgiyi ölü sayfasında bulabilirsiniz.

Merhaba, ben ruyamda doktorun bana gelip 10 gun omrun kaldigini ve annemin agladigini gordum sizce nedir yorumlar misiniz

Ben iki aydir gordugum ruyanin etkisindeyim ruyamda mezar basinda oturuyorz ben neden olmus diyorum baliktan diyor biri sonra esim bana oleceksin diyor bende cok uzuluyorum kizimla zamanimi gecireyim diyorum sonra bir kadun uzaktan geliyor bana gulwrken agzinda dislerinin kalmadigini farkediyorum ozman azrail oldugunu anliyorum tam canimi aliyor ruhum cikiyor bismillah diyip uyaniyorum ve bu ruyanin etkisindeyim 2 aydir gecen istihareye yattim olecekmiyim diye ruyamda 30 yasinda olecksin diye bir ses duydum ne olur bana biri bunu yorumlasin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir