Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Öleceğini Fakat Ölmediğini Görmek

Rüyada öleceğini fakat ölmediğini görmek ne demektir?

Merhaba, bu gece gördüğüm rüya çok tuhaftı. Umarım hayır olur. Rüyamda evimizde annem babam ve abimle oturuyoruz. Evin duvarları fıstık yeşili renginde ve dağınıklık var. Annem ağlıyor, babamda zor duruyor ve bizi neşelendirmeye çalışıyor. Sonra abimin öleceği zamanı bildiklerini, bugün içinde onun öleceğini öğreniyorum. Abimin son zamanları olduğu için hep bir arada duruyoruz. Sonra abim ölüyor ve o zamanda benim aynı gün içinde öleceğimi öğreniyoruz. Annem ağlarken ölüm haberlerini babam veriyor.

Abimi kefenli görüyorum ve kalabalık yok denecek kadar az mezarının başında. Tabutta abimi görüyorum. öylece gömülecek diye ben uzaklaşıyorum oradan. Mevsimlerden sonbahar imiş. Hava bulutlu, bulutlarda koyu renkli ve soğuk. Yağmur yağmak üzere gibi. Sonra annem ve babamla eve geri geliyoruz. Eve geldikten sonra benim ölümümü beklemeye başlıyoruz. Bu sırada babamda dayanamıyor ve ağlamaya başlıyor. Bende “ağlamayın yakın zamanda hep beraber orada olacağız” diyorum ve sarılıyoruz. O sırada tedirgin olduğumu hissediyorum ve namazlarımı tam kılmadığımı, Kur’an çok fazla okumadığımı düşünüyorum. Hatta bir kaç hafta önce içki içtiğimi keşke tövbe etseydim diye düşünüyorum. Ama ölüm günümü bildiğim için bunları yapamam diyorum.

Akşam oluyor saatler geçiyor ve gün bitmek üzereyken abim geliyor, mezarından çıkmış gayet mutlu bir şekilde. Ve kendisinin ölmediğini, ölmeyeceğini söylüyor. Bende kendi ölümümü söylüyorum ben ölücem diye. Ama abim diyor ki “hayır sende ölmeyeceksin”, sonra annem babam ve abimle sevinmeye başlıyoruz. Hava aydınlanıyor ve güneş çıkıyor aynı ilkbahardaymışız gibi. Rüyam bu kadar teşekkürler.

Kimden: Melahat
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: mutsuz
Rüyanızın anahtar kelimeleri: öleceğini görmek, ölmediğini görmek

Rüyada öleceğini fakat ölmediğini görmek nasıl yorumlanır?

Melahat merhaba, gördüğün rüya aile olarak negatif duyguların yoğun olduğu bir dönem geçirmekte olduğunuzu ve bu dönemin yakında biteceğini temsil etmektedir. Lütfen ölü görmek sayfasını inceleyiniz.  Rüyada ölümünü veya ne vakitte öleceğini görmek konusunda daha detaylı bilgi rüyada öleceğini görmek rüya tabiri sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Öleceğini Fakat Ölmediğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada öleceğini hissetmek
Korku halindeyim ve öleceğimi biliyorum, her an yere yığılıp ölmek üzereyim ve o anın geldiğini anlayınca yere yavaşça yığılıyorum, gözlerim ve bilincim açık farkındayım, her şeyin ve o anın geldiğini anlayınca kelime-i şehadet getirmem gerektiğini anlıyorum ve getiriyorum, sonra neden ölmedim diye içimden şaşırıyorum. Ve çok halsizdim rüyamda.
mrv853, 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, karmaşık,

Rüyada öleceğini görmek ve hissetmek kesinlikle bir ölüm işareti olmayıp gerçek yaşamda hayatının kontrolünü elinden kaçırdığınız duygusu içinde olduğunuzu simgelerken böyle rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen vererek, yaşamınızı düzene sokmalı, her şeyi gözden geçirmelisiniz mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir