Rüyada Öleceğini Hissetmek

Rüyada öleceğini hissetmek neye delalet eder?

Rüyamda bir nedenden dolayı kıyametin koptuğunu gördüm. Herkes kaçıyordu, çok fena sert rüzgar vardı, yanımda biri daha vardı, rüzgardan dolayı uçmamak için demir gibi bir şeye tutunduk ikimizde. Zaman hızla akıp gidiyordu, bir gündüz bir gece oluyordu. Sonra kıyamet kopacak diye adamın biri namaz kılmaya başladı. Ezan sesi duydum. Aynı sabah ezanı gibi.

Gerçekmiş gibiydi. Hatalarım geçti gözümün önünden. İçimden artık her şeyin geç olduğunu ve öleceğimi, sonsuz ateşte yanacağımı hissettim. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada öleceğini hissetmek yorumu

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek rüya sahibinin hedeflerine ulaşabilmesi için önünde bir pek çok engelin olduğunu ve bu engelleri birer birer aşması gerektiğini işaret eder.  Rüyada sert rüzgar görmek rüyayı görenin hayat tarzında değişikliğe sebep olacak bazı gelişmeleri işaret ederken şiddetli rüzgar aynı zamanda meydana gelecek değişimin çok yakında gerçekleşeceğini gösterir. Rüyada zamanın hızla geçmesi gerçek hayatta zamanın kıymetini bilmek, zamanı iyi değerlendirmek, hızla geçtiğini farkında olmak gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada birinin namaz kıldığını görmek bütün dertlerden kurtulup, huzurlu hayata başlamak için yaşamınızın manevi yönünü daha da zenginleştirmek gerektiğini temsil eder. Rüyada ezan sesi duymak başarılı sağlıklı, mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyadaki temel unsur öleceğini hissetmek olup bunun kesinlikle ölümle bir alakası yoktur, rüya sahibinin gerçek hayatta yaşamının kontrolünü elinden kaçırmış olduğu duygusu yaşadığını simgeler. Böyle bir rüya görüldüğünde derhal kendine çeki düzen vererek, yaşamını düzene sokmalı, her şeyi gözden geçirmelisiniz şeklinde rivayet edilir.  Rüyada birinin ölümünü veya ne zaman öleceğini görmek konusunda daha detaylı bilgi rüyada öleceğini görmek rüya yorumu sayfasında yer almaktadır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir