Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Öleceğini Öğrenmek

Rüyada öleceğini öğrenmek ne demek?

Merhabalar, rüyamda en yakın arkadaşım ve benim öleceğimi öğreniyorum, sabah uyandığımda çok korkuyorum, çünkü geçmişte bir rüya görmüştüm ve ona benzeri bir şey çıkmıştı, diyorum ki kendi kendime “bak benim rüyam daha önce çıktı ya buda çıkarsa ölmekten çok korkuyorum kimseye bir şey söyleyemiyorum üzülmesinler diye ama içten içe bekliyorum sonumu” o sırada uyanıyorum ama uyandığımda rüyanın çok etkisinde kalmıştım yorumlarsanız sevinirim, rüyada öleceğini öğrenmek ne demek.

Rüyada öleceğini öğrenmek neye yorulur?

Merhaba, unutmayınız ki rüyalar içinde bulunduğunuz ruh halinin uykunuzda yansımasıdır. Rüyada öleceğini haber öğrenmek sadece ve sadece sizin gerçek yaşamınızda negatif enerji ile dolu bir ortamda bulunduğunuzu, kimi bıkkınlık ve yorgunluklar yaşadığınızı, yaşamınızda bir değişiklik gereksinimi içinde olduğunuzu simgelemektedir. Derhal negatif enerjiyi üzerinizden atmalısınız şeklinde tabir edilir. Rüyada öleceğini haber almak görmek hakkında daha çok bilgiye rüyada öleceğini görmek sayfasında ulaşabilirsiniz.

“Rüyada Öleceğini Öğrenmek” için 14 yanıt

1.Rüyamda çok sevimli kız çocuğunun kehanet yeteneği oluyor ve bende o na soruyorum 10 yıl sonra ben nerde olacağım diye.
Bana öleceğimi söylüyor.
2. Ise elimde muz tohumları var ve iklimi zengin toprağa dikmeye çalışıyorum.
Yorumlarsanız sevinirim.

beste hanım sizin rüyanız diğerlerine göre biraz sor şimdi bana göre size arkadaşlarınız söylediği herşeye inanmamanızı ve inanırsanız muz tohumuda iyi birşeydir söylediklerine rağmen sen yine dik duracaksın üüstünden cıkmayı bileceksin dikmek yani üstünden cıkmak

rüyamda akrabamın öldüğünü gördüm. annem sabah uykumdan uyandırdı beni. mehmet deden öldü dedi ben ise hiç şaşırmadan rüyamda gördüm dedim.gerçek çıktı.

rüyamda annem babam ve kardeşimle oturuyorduk, babam geldi ve “ben öleceğim, ölmeye gidiyorum” dedi, oradan çekip gitti lütfen açıklayın

büşra hanım bu biraz kötü bu rüya da babanız sizden ya ayrılmak yada babanızın bir bela üzerinde olduğuna işarettir

Ben rüyamda ölecegimi gordum ve yakinlarimla helallesiyordum ondan sonra da olmeden kendi cenaze namazimi kilmak icin cemaatin arasina girdim . Lutfen ruyami yorumlar misiniz?

osmaniye hanım siz iyi bişey yapacak ve hayatınız iyi gececek ama bazıları o iyilikleri yanlış anlıyacak sizde onlara uyumlu yaşayın
nedeni sonra acıklıyacam

Rüyada arkadaşının öleceğini öğrenmek
Rüyamda arkadaşımın öleceğini öğrendim ve ona söyledim “4 yıl sonrada arkandan bende geleceğim” dedim. Evet arkadaşım gerçekten öldü, öleli 1 sene oldu, benimde 3 senem kalmış oluyor yorumlarınızı bekliyorum.

tugay bey şimdi sizin arkadaşınız bir suç işleyecek ve sizde onunla gitmek isteyeceksin ve bu suç arkadaşınızı etkileyecek ama seni etkilemesi belli değildir

Rüyamda karşımda boynunda haç işaretli bir dövme olan bir çocuk vardı, sonra kafamı çevirdim başka bir çocukta onun kolyesi var. Tam çocuğa kolyene bakmak istiyorum diyecektim, gidemedim bir ses “armağan” gibi bir şeyler dedi anlamadım, son iki cümlesi “Büyük bir tufana kapılıyorsun.Ölüm” dedi, daha 15 yaşındayım, çok korktum birisi bir yorum yapsın lütfen.

seda hanım bu sizin islamdan biraz uzaklaştığınızı ve size verilen armağanın kötü olacağını büyük tufan yani islamdan uzaklaştığınızı berirler

Ruyamda ilk önce eve korku veren ruhani yaratiklar geldi seslerle kapilari tekmelediler ev halki korkuyordu evde bir kac gece boyle geçti sonrasinda bir kadin geldi melek oldugunu bana geldigini soyledi ev halkida bende sen 3 harflisin sana inanmam dedim ona kitaplikta bulunan Kuran’ı kerim acip ayet okudum oda bana kotu olmadığını melek olduğunu söyledi sonra benim ölüm zamanımın yaklastigini benim icin haber için geldigini soyledi 6 ay varmis ben çocuğumu gostererek ağladım biraz daha zaman istedim seni burda çok üzduler alacagiz dedi agliyordum teselli etti Rabbim bizi duyuyor mu gerçekten ona yalvarsam dedim duyar dedi o arada ayaklarim ciplakti ayaklarina bak dedi Kırmızı minik kurdaleler vardi seni isaretlediler dedi cekiyorlar seni dedi sebebim ne olacak dedimve bu arada sigara yaktim snrm onu gosterdi hic icmeseydim dedim cebinden bir beyaz kutu çıkarttı parlak taşlar vardi biri gitti dedi ömrümün günleri gibi ayaklarimdan çekiyordu bazı eller beni gerçekte evde misafir kalan esimin yigenine seslendim gel diye bir kackez snra aglayarak uyandım hala agliyorum … nedir sizce cok gercekci idi dusunerek sorular sordum ve cevaplar aldım gerçek hayatta ki zamanda idim

Merhaba, rüyamda darbe olacakmış saat verilmiş akşam üzeri diyorlar, eşine korktuğumu söyledim ama oda bir kağıt imzalayıp darbecileri bekliyordu, ne yaptığını sordum sanki bizi hiç düşünmüyordu bizimle konuşmuyordu, darbecilerin tarafına geçecekmiş biz ne olacağız deyince cevap vermiyordu ve korkuyla ölümü beklemeye başladım.

Ruyamdam eşimin büyük bir fare tarafından ısırılarak öleceğini gördüm ve sesli bir şekilde agliyordum ve o fare tarafından ısırılarak bir kadının olduğunu duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir