Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Akrabasını Görmek

Rüyada ölen akrabasını görmek neye işaret eder?

Rüyamda, 2 ay önce 29 yaşındayken hiç bir sağlık problemi olmadan, uykusunda  vefat eden yakın bir erkek akrabamı canlı gördüm. Rüyada bana “yaptıklarım için çok pişmanım, burada bize çok eziyet ediyorlar” dedi. Bahsettiğim vefat etmiş kişi çok sevdiğim benim halamın oğlu. Görmüş olduğum rüya ne anlama gelir. Yorumunu merakla bekliyorum, rüyada ölen akrabayı diri görmek ne demek? Teşekkürler.

Rüyada ölen akrabasını görmek neye yorumlanır?

Yavuz merhaba, öncelikle başsağlığı dileklerimle, Allah’tan rahmetlinin günahlarını affetmesini diliyorum. Yakın tarihte ölen bir yakının rüyada görülmesi normal şartlarda bir mesaj vermez ve yorumlanmaz. Çünkü bu tür rüyalar mesaj vermekten ziyade, o kişiyi kaybetmiş olmanın acını, ona duyulan hasreti ve rahmetlinin yokluğuna alışamama yada kabullenmemenin yansımasıdır.

Fakat sizin göndermiş olduğunu rüyada farklı ve oldukça net bir durum var, rüyanızda gördüğünüz rahmetli hala oğlu durumundan şikayet ediyor ve rüyadaki bu şikayet konuşması onun bir şeyden sorumlu tutulduğuna işaret edebilir. Madem ki bu kişi sizin sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir kişi, o halde siz durumu gözden geçirip, yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını gözden geçirebilirsiniz. ( aklıma gelen şeyler; dualarınızı, onun adına hayırda bulunmayı eksik etmeyin, birini üzerek veya birini ahını alarak vefat ettiyse o kişinin affını istemek gibi)

Rüyada ölmüş birini görmek, ölüyle konuşmak, ölünün bir şeyden şikayet ettiğini görmek konularında detaylı açıklamaları rüyada ölü görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Ölen Akrabasını Görmek” için 3 yanıt

20 gün önce olan bir kazada bir yakınımı kaybettim ve eşi şu an yoğun bakımda. rüyamda yoğun bakımda yatan hastamızın kefen astığını ölen eşininde ona yardım ettiğini gördüm. rüyam ne anlama geliyor acaba ?

Ayşe selam,
Gördüğün rüya yoğun bakımda olan yakınının iyi haberlerini alacağını temsil etmektedir.

Yaşım 25, bekarım, gerçek bir ilişkim yok ama çok sevdiğim ve sevildiğime emin olduğum bir durumum var ve şu aralar karışık bir ruh halindeyim, sıkça garip rüyalar görüyorum. Sanırım bir farkındalık içerisindeyim, değişiyorum. Rüyamda kaybettiğim yakınlarımı görüyorum sanki onlarla hesaplaşıp dertleşip rüyalardan uyandığımda rahatlıyorum. Onlar hayırlı rüyalar gibi geliyor ama aşağıda yazdığım rüyanın yorumunu merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir