Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Anneyi Görmek

Rüyada ölen anneyi görmek neye işarettir?

Annemi 5 ay önce kaybettim, rüyam çok uzun ama bir bölümünde oğlumla annemin evine geliyorum. Annem yaşıyormuş ve “ben ölmedim, beni neden diri diri mezara koydunuz? bak ben geldim” diyordu. Ben arabamı çantamı kaybetmişim, oğlumun kıyafet değişikleri yok zor durumdaymışız. Annem, abimin eşi, babam var evde, ev loş ışıklı. Anneme diyorum ki “babam nerede bilmiyorum, kaybolduk, burayı zor bulduk, çantamda yok kaybetmişim, ne yapacağız” diyorum. “Mustafa dedi ki bana Hasan’la ayrılacak mısın” bende Mustafa kim diye düşünüyorum.

Annem sizin evin üstünde oturuyormuş dedi burkuluyorum, “yengeme telefonu ver de eşimi arayım” diyorum o sırada. Telefon açıyorum eşime, babamda mutfakta imiş onu görüyorum. “Babam sigara alsa sigaramda çantamdaydı” diyorum içimden. Anneme dönüyorum “Deniz’in üzerine giyeceği değişik de yok anne” diyorum, “olsun yıkar kuruturuz” diyor. Annem endişeliydi. Lütfen cevaplayın, bu ne demektir? gerçekte arabam var, eşimle de huzursuzum, oğlumu da çok seviyorum,lütfen yorumlayın Rüyada ölmüş annenin yaşadığını görmek be demektir? Ersoy.

Rüyada ölen anneyi görmek nasıl yorumlanır?

Ersoy merhaba, rüyanızda birden fazla olay ve konuşma geçmekte ancak rüyanın ana teması rüyada ölen anneyi görmek ve rüyada ölmüş anneyle konuşmaktadır.

Rüyada ölen annesini görmek,rahmetli anneye olan sevgi ve ona olan özlemi ifade ederken,  hala anneyi kaybetmiş olmanın acısı ile başa çıkmanın yolunu bulamadığını ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu yaşadığınızı gösterir. Böyle rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülür.

Rüyada ölen anne ile konuşmak, uyanık hayatınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir.Rüyada ölü anne ile konuştuğunu görmek, bir tür konuşma gereksinimi simgesidir. Gerçek hayatta konuşmak, kendini ifade etmek çok önemlidir. Kendini iyi ifade edemeyen, duygu ve düşüncesini doğru anlatamayan insan mutlu ve başarılı olamaz. Anne ile rüyada konuşmak gerçek yaşamın konuşmak, iletişim, haberleşme sıkıntıları hakkında bilgi verebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Anneyi Görmek” için 2 yanıt

Ben cuma gunu ruyamda rahmetli annem ve babami evime gelmis gordum. Biz iki kardes birde ben otururken aciktinizmi diye anneme sordum yok yemeyiz dediler, su vereyim dedim icmediler, gidecez dediler. Cemaat cumadan cikmadan gidlim bizi gorurler dediler. Ve ben nereden gideceksiniz dedim, eliyle surdan diye isaret etti. Siz gelin ben sizi gorurum cikarim dedi ama siz bizi goremessiniz dedi ve ruyam sona erdi

Muzaffer merhaba, gördüğünüz rüya büyük ihtimalle siz ve kardeşinizi gerçek hayatınızda yaşamın manevi yönünde kendinizi zenginleştirmenin yolunu bulmaya davet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir